Виставка "Inprodmash & Upakovka 2019"
10.09.2019 - 12.09.2019
Дата: 10-12 вересня 2019 року
Місце: Міжнародний виставковий центр (Київ, просп. Броварський, 15)

Міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для харчової промисловості та упаковки "Inprodmash & Upakovka 2019"

Запрошуємо відвідати стенд Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу, де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються на дистриб'юторських і торгових підприємствах, виробничих підприємствах харчової та переробної промисловості.

Спеціалізовані виставки охоплюють весь спектр послуг для розвитку, модернізації та впровадження сучасних технологій в харчовій промисловості.

  • "Inprodmash 2019" - 28-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для харчової промисловості. Товарні групи які будуть представлені: технологічне обладнання, системи автоматизації на виробництві, промислові холодильні системи, компресори і насоси, допоміжне обладнання, контрольно-вимірювальне та аналітичне обладнання, безпека харчових продуктів, промислова санітарія, складська та виробнича логістика, харчові інгредієнти.
  • "Upakovka 2019" - 20-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання і технологій для упаковки. Товарні групи які будуть представлені: пакувальні матеріали і технології їх виробництва, устаткування для пакування продуктів харчування, вагове, дозуюче і фасувальне обладнання, устаткування і технології по розливу і пакуванню напоїв, устаткування для виробництва склотари, устаткування для виробництва пластикової тари та упаковки, лінії кінцевої упаковки, устаткування і технології для виробництва етикеткової продукції, устаткування для друку на пакуванні, технології та обладнання для утилізації упаковки та відходів в процесі виробництва і обігу харчових продуктів.
  • "Sweets Ukraine" - Міжнародна виставка кондитерської промисловості. В рамках виставки спеціалізовані експозиції: готової продукції, інгредієнтів, технологій і обладнання, "салон кафе-кондитерська".
  • "Bakery Ukraine" - Міжнародна виставка хлібопекарної промисловості. На виставці будуть представлені: експозиція готової продукції, сировина та інгредієнти, домішки і поліпшувачі, технології, хлібопекарське та борошномельне обладнання.

Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад