Виставка "Зернові технології"
21.02.2018 - 23.02.2018
Дата: 21-23 лютого 2018 року
Місце: Міжнародний виставковий центр (Київ, просп. Броварський, 15)

Міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві "Зернові технології"

Запрошуємо відвідати стенд "Спілки автоматизаторів бізнесу", де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються на сільськогосподарських підприємствах та фермерських господарствах.

"Зернові технології" - потужний агропромисловий форум, який представляє комплекс інноваційних рішень для виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур. Виставка об’єднує провідних операторів ринку - виробників та дилерів галузі.

Виставка проводиться одночасно зі спеціалізованими виставками:

  • "Фрукти. Овочі. Логістика" - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.
  • Agro Animal Show -  захід, що спрямований  на просування сучасних технологій в галузь тваринництва і пропонує великий спектр  техніки та обладнання, новітні науково-технічні розробки для господарств різних форм власності та розмірів, що професіонально займаються виробництвом тваринницької продукції.

Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад