06.09.2018

Інформаційно-технологічний супровід (вересень 2018 року)

У цьому інформаційному листі:

1. Важлива інформація.

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду.

3. Ціни.

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Запрошуємо на семінар "Лекторій"

Запрошуємо на семінар "Лекторій" на тему "Як бухгалтеру перейти в статус фінансового директора: управлінські інструменти в системах автоматизації бізнесу", який відбудеться 12 вересня 2018 року в Києві, в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Для користувачів ІТС, які не зможуть взяти участь в семінарі, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу.

Участь або онлайн-трансляція БЕЗКОШТОВНІ для користувачів з діючим договором ІТС ПРОФ!

Ознайомитися з докладною програмою семінару, а також зареєструватися на захід можна на сайті Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу".

 

Акцію "Літо з ІТС" продовжено ще на місяць!

Продовжується акція "Літо з ІТС". Акція проводиться в період з червня до вересня 2018 року (включно). В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою 8+4 з червня, липня, серпня або вересня 2018 року.

Ознайомитися з варіантами подарунків, правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/leto.

 

Доступ до сервісу ІС ІТС на сайті its.1c.ua

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до технічної документації).

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів! Перевірити реєстрацію договору ІТС, визначити, коли і куди було направлено лист з активаційним посиланням, замовити повторний лист можна на сторінці "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2 і 2.0), "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України", рекомендуємо ознайомитися з методикою обміну первинними документами між контрагентами за допомогою модуля "FREDO ДокМен ".

Для користувачів конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) в розділі "Облік нематеріальних активів" представлена методика відображення надходження нематеріальних активів на підприємство в результаті їх придбання у сторонніх контрагентів і створення власними силами, а також представлена методика проведення операцій модернізації нематеріальних активів.

У розділі "Роздрібна торгівля" опубліковано методику оформлення операцій повернення товарів в неавтоматизовані торгові точки.

У розділі "Адміністрування інформаційної бази" рекомендуємо ознайомитися з порядком згортки інформаційної бази.

Для користувачів конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0), "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1), "Управління невеликою фірмою для України" і "Роздрібна торгівля для України" опубліковано порядок відновлення резервної копії інформаційної бази, методику роботи з посиланнями на об'єкти інформаційної бази, а також порядок роботи з вбудованим калькулятором.

Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" рекомендуємо ознайомитися зі статтями фахівців-консультантів компанії "ХВОЯ Інтегра" (http://hvoya.com.ua/). У матеріалах розглянуті різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "CRM" представлена методика створення шаблонів договорів для певних типів документів.

 

Методична підтримка типових рішень BAS

Для користувачів конфігурації "BAS ERP" в розділі "Огляд функціональності програм "BAS"" опубліковано порядок ведення обліку та складання звітності за МСФЗ. Матеріали розділу знаходяться у відкритому доступі, що забезпечує можливість ознайомлення з функціональністю рішень "BAS" всіх користувачів, незалежно від наявності діючого договору ІТС.

Також рекомендуємо ознайомитися з оновленими матеріалами розділу "Методична підтримка користувачів рішень BAS".

У поточному випуску в підрозділі "Взаєморозрахунки" опубліковано принципи ведення обліку розрахунків з діловими та іншими партнерами підприємства.

Підрозділ "Склад і доставка" доповнено методикою проведення інвентаризації товарів за допомогою помічника складання складських актів та вручну. Також в розділі опубліковано методику оформлення факту пересортиці товарів.

У підрозділ "Необоротні активи" опубліковано порядок оформлення придбання та введення в експлуатацію устаткування при веденні кількісного обліку, також оновлено порядок оформлення придбання та введення в експлуатацію об'єктів будівництва при веденні індивідуального обліку об'єктів майбутніх основних засобів.

У підрозділі "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" рекомендуємо ознайомитися з методикою відображення відпустки для догляду за дитиною. В ній представлено порядок оформлення відпустки та приклади її відображення в різних випадках.

Підрозділ "Податковий облік" доповнено порядком відображення індивідуальних податкових номерів у податкових документах.

Підрозділ "Сервісні функції" доповнено порядком відновлення резервної копії інформаційної бази, а також порядком створення та використання посилань на об’єкти інформаційної бази.

У підрозділі "Адміністрування інформаційної бази" опубліковано порядок установки та зміни паролю, а також налаштування можливості установки користувачами своїх паролів.

Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "вересень 2017 року – серпень 2018 року".

 

Поради лінії консультацій з роботи в рішеннях "1С:Підприємство"

У розділі оновлено перелік рекомендацій і порад з роботи в прикладних рішеннях "1С:Підприємства".

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

У розділі оновлено перелік рекомендацій та порад з роботи рішення "BAS ERP".

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

Рубрику "Методичні рекомендації з використання сервісів "FREDO"" довідника "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" доповнено описом роботи з конструктором шаблона документа сервісу "FREDO ДокМен". Конструктор шаблона надає користувачу можливість самостійно створювати документи, використовуючи стандартні можливості вбудованого текстового редактора та додані розробником ексклюзивні функції.

Рубрику "Консультації з питань роботи сервісів "FREDO"" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.00.332 – 01.00.335.

 

Консультації для бухгалтера

У зв'язку з останніми змінами законодавства в довіднику "Праця і заробітна плата" актуалізовано матеріали підрозділу "Єдиний внесок на соціальне страхування (ЄСВ)":

 • "Загальні положення".
 • "Платники, права і обов'язки".
 • "Постановка на облік і зняття з обліку платників ЄСВ".
 • "База нарахування, розміри та обчислення ЄСВ".
 • "Бухгалтерський облік сум ЄСВ".
 • "Терміни та порядок сплати ЄСВ".
 • "Повернення помилково сплачених сум".

У розділі "Єдиний внесок на соціальне страхування (ЄСВ)" довідника "Праця і заробітна плата" оновлено приклад визначення бази нарахування і порядку обчислення ЄСВ на прикладі роботи в конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України". Матеріал також актуальний для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 29.08.2018: Мінсоцполітики України оприлюднило розрахунок норми тривалості робочого часу на 2019 рік (https://its.1c.ua/db/acttaxu#content:2003:hdoc).
 • Коментар від 14.08.2018: Мінфін затвердив чотири узагальнюючі податкові консультації з окремих питань оподаткування ПДВ (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/1999/hdoc).
 • Коментар від 14.08.2018: ДФСУ про стягнення ПДФО, військового збору та ЄСВ із суми лікарняних, що виплачуються Фондом соціального страхування України фізичній особі - підприємцю (в т. ч. обрав спрощену систему оподаткування) (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/1998/hdoc).

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій", присвяченого питанням побудови системи оплати праці, соціальному страхуванню та звітності з ЄСВ, який відбувся 14 серпня 2018 року в Києві. Переглянути відеоматеріали (http://its.1c.ua/lector/) можуть користувачі, які мають договір ІТС рівня ПРОФ.

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у вересні 2018 року.

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.08.2018 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

Розділ "Нефінансові активи" довідника "Бухгалтерський облік суб'єктів державного сектору" доповнено новим матеріалом, в якому наведено інформацію про зміну оцінки нематеріальних активів під час використання, методику проведення переоцінки нематеріальних активів та відображення її в бухгалтерському обліку на конкретних прикладах.

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим матеріалом "Правонаступництво, реорганізація, злиття в публічних закупівлях", актуальним особливо зараз, коли запроваджуються реформи й державні органи по всяк час реорганізуються, ліквідуються, об'єднуються чи розділяються. В матеріалі наведено інформацію про перехід майна, прав та обов'язків до правонаступників, новостворених юридичних осіб, господарські зобов'язання під час ліквідації, наведені практичні аспекти правонаступництва. Інформація корисна суб'єктам державного сектору, комерційним підприємствам — постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм" https://portal.1c.eu/applications/65.

1С:ПІДПРИЄМСТВО 8

Технологічна платформа:

 • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.12.1595.

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. ПРОФ", редакція 2.0, версія 2.0.11 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ).
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. Базова", редакція 2.0, версія 2.0.11 (оновлення).
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. ПРОФ", редакція 1.2, версія 1.2.46 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ).
 • Конфігурація "Бухгалтерія для України. Базова", редакція 1.2, версія 1.2.46 (оновлення).
 • Конфігурація "Зарплата і Управління Персоналом для України. ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.48 (оновлення + перехід з Базовою на ПРОФ).
 • Конфігурація "Зарплата і Управління Персоналом для України. Базова", редакція 2.1, версія 2.1.48 (оновлення).
 • Конфігурація "Управління торговим підприємством для України", редакція 1.2, версії 1.2.46 (оновлення).
 • Конфігурація "Управління виробничим підприємством для України", редакція 1.3, версія 1.3.56 (оновлення).
 • Конфігурація "BAS ERP", редакція 2.1, версія 2.1.4.
 • Конфігурація "BAS Документообіг КОРП", редакція 2.1, версія 2.1.2.

1С:ПІДПРИЄМСТВО 7.7

Прикладні рішення:

 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України", реліз 7.70.330.
 • Конфігурація "Бухгалтерський облік для України" для базової версії, реліз 7.70.330.
 • Конфігурація "Виробництво + Послуги + Бухгалтерія для України", реліз 7.70.080.
 • Конфігурація "Зарплата + Кадри для України", реліз 7.70.063.
 • Конфігурація "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри для України", реліз 7.70.085.

Форми звітності:

 • За III КВАРТАЛ 2018 року (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерський облік для України".
 • За III КВАРТАЛ 2018 року (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри для України".

 


3. ЦІНИ

ІТС
Вид договору ІТС
Договір
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ
ІТС ПРОФ
 
12 міс.
6450
 
6 міс.
3450
 
3 міс.
1800
 
окремий випуск
1200
 
із щомісячною оплатою
600
 
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4
3810
 
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 (із щомісячною оплатою, перші 8 місяців)
510
ІТС ТЕХНО
 
12 міс.
4500
 
6 міс.
2400
 
із щомісячною оплатою
420
ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
 
від 1 до 5
900
 
від 6 до 10
810
 
від 11 до 20
720
 
від 21 до 50
630
 
від 51 до 100
540
 
більше 100
450
Апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ
 
доплата за 1 місяць
180
 
доплата за 2 місяці
360
 
доплата за 3 місяці
540
 
доплата за 4 місяці
720
 
доплата за 5 місяців
900
 
доплата за 6 місяців
1080
 
доплата за 7 місяців
1260
 
доплата за 8 місяців
1440
 
доплата за 9 місяців
1620
 
доплата за 10 місяців
1800
 
доплата за 11 місяців
1980

 

ІТС ПРОФ за програмою лояльності
Придбаний договір ІТС
Тривалість попереднього договору ІТС
12 міс. або 
пільговий 8+4
6 міс.
3 міс. 
(в т.ч. пільговий)
1 міс.
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ
ІТС ПРОФ на 12 місяців
5700
6090
6270
6390
ІТС ПРОФ на 6 місяців
3000
3150
3300
3390
ІТС ПРОФ на 3 місяці
1560
1650
1710
1770
ІТС ПРОФ на 1 місяць
900
990
1080
1170

 

Сервіс ІТС Галузевий
Вид сервісу 
ІТС Галузевий
Кількість місяців
Рекоменд. роздрібна ціна, грн., без ПДВ
ІТС Галузевий 1-ї Категорії
 
1 міс.
360
 
3 міс.
780
 
6 міс.
1440
 
12 міс.
2700
 
Пільговий 12 міс.
1800
ІТС Галузевий 2-ї Категорії
 
1 міс.
720
 
3 міс.
1560
 
6 міс.
2880
 
12 міс.
5400
 
Пільговий 12 міс.
3600
ІТС Галузевий 3-ї Категорії
 
1 міс.
1440
 
3 міс.
3120
 
6 міс.
5760
 
12 міс.
10800
 
Пільговий 12 міс.
7200
ІТС Галузевий 4-ї Категорії
 
1 міс.
2160
 
3 міс.
4650
 
6 міс.
8700
 
12 міс.
16200
 
Пільговий 12 міс.
10800

 

Сервіси FREDO Звіт і FREDO ДокМен
Вид договору
Рекоменд. роздрібна ціна, грн., без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")
1200
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 1 місяць
102
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")
240
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 1 місяць
21
Доступ до онлайн-сервісу FREDO ДокМен (основне підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць
51
Доступ до онлайн-сервісів FREDO ДокМен (додаткове підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць
51
Оновлення програмної продукції FREDO до мережевої версії
360
Повернутися назад