07.05.2019

Інформаційно-технологічний супровід (травень 2019 року)

У цьому інформаційному листі:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Акція "Літо з ІТС" починається вже у травні!

Оголошуємо про початок акції "Літо з ІТС". Акція проводиться в період з травня по серпень 2019 року (включно). В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою 8+4 з травня, червня, липня або серпня 2019 року.

Усі зареєстровані учасники акції отримають у подарунок стильний рюкзак з логотипом "ІТС".

Ознайомитися з правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/leto.

 

Запрошуємо на семінар "Лекторій"

Запрошуємо на семінар "Лекторій" на тему "Як змінити роль обліковця на статус фінансового менеджера: аспекти та інструменти", який відбудеться в Києві 24 травня 2019 року в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Для користувачів ІТС, які не зможуть взяти участь в семінарі, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу.

Участь або онлайн-трансляція БЕЗКОШТОВНІ для користувачів з діючим договором ІТС ПРОФ!

Ознайомитися з детальною програмою семінару, а також зареєструватися на захід можна на сайті Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу".

 

Припинено підтримку редакції 1.2 Бухгалтерії для України

З травня 2019 року припинено підтримку редакції 1.2 Бухгалтерії для України. У користувачів було достатньо часу для переходу на нову редакцію, оскільки плани про припинення підтримки редакції 1.2 були оголошені при випуску редакції 2.0 у жовтні 2016 року.

Наполегливо рекомендуємо користувачам, які ще цього не зробили, перейти на редакцію 2.0 програми "Бухгалтерія для України".

Детальніше про припинення підтримки редакції 1.2, переваги редакції 2.0, а також про умови переходу можна ознайомитись за посиланням http://unionba.com.ua/news/538/.

 

Доступу до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до технічної документації).

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС (https://its.1c.ua) не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС (https://portal.1c.eu/).

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС (portal.1c.eu) можна задавати на webits-info@1c.ua.

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8

У поточному випуску для користувачів типових госпрозрахункових конфігурацій "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0), "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" і "Управління торгівлею для України" (ред. 2.3) у підрозділі "Облік ПДВ" оновлено методику формування податкової накладної на суму перевищення за кожною операцією поставки та у кінці місяця.

Користувачам конфігурації "Управління торговим підприємством для України" у підрозділі "Роздрібна торгівля" рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою розрахунків готівкою і платіжною карткою в роздрібній торгівлі.

Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" у розділі "Робота з довідниками і документами, сервісні функції" рекомендуємо ознайомитися з методикою друку конвертів. У розділі "Торговельні операції" представлено методику використання бонусних програм лояльності. Розділ "Адміністрування інформаційної бази" доповнено описом роботи механізму "Дати заборони зміни даних".

У зв'язку з початком продажів нових редакцій 2.0 конфігурацій "Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами" та "Бухгалтерія будівельної організації" на сайті ІТС опубліковано Посібники з ведення обліку у прикладних рішеннях "Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами", редакція 2.0 та "Бухгалтерія будівельної організації", редакція 2.0.

 

Методична підтримка типових рішень BAS

Користувачам конфігурації "BAS ERP" у розділі "Склад і доставка" рекомендуємо ознайомитися з методикою використання класифікаторів номенклатури: ієрархія, види номенклатури, характеристики, упаковки, мірні одиниці, якість та сорт. У матеріалі наведено приклади роботи з вказаними класифікаторами номенклатури.

У розділі "Початок роботи, введення початкових залишків" опубліковано порядок введення початкових залишків за рахунками обліку об'єктів будівництва та нематеріальних активів, а також доповнено опис основних настройок для ведення обліку в конфігурації "BAS ERP".

Розділ "Казначейство" доповнено методикою відображення операцій з планування і контролю грошових коштів.

Розділ "Необоротні активи" доповнено прикладом наступної переоцінки основних засобів.

У розділі "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" рекомендуємо ознайомитися з порядком відображення компенсації за затримку виплати заробітної плати.

Розділ "Податковий облік" доповнено методикою відображення операцій придбання товарів/послуг, звільнених від оподаткування.

Користувачам конфігурацій "BAS ERP" та "BAS Управління торгівлею" у розділі "Управління продажами" рекомендуємо ознайомитися з порядком відвантаження продуктів у мережу магазинів на комісію. У підрозділі "Робота з клієнтами" представлена методика оформлення кредитних відносин з клієнтами.

У розділі "Валютні операції" оновлено порядок оформлення операцій конвертації валюти.

Для користувачів конфігурацій "BAS Роздрібна торгівля" у розділі "Адміністрування інформаційної бази" доповнено опис використання механізму "Дати заборони зміни даних".

Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "травень 2018 року – 24 квітня 2019 року".

 

Методична підтримка розробників і адміністраторів

Для розробників конфігурацій оновлено стандартні бібліотеки: "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 3.0), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.1 і 1.5), "Бібліотека інтернет-підтримки користувачів" (ред. 2.3).

Адміністраторам систем пропонуємо ознайомитися з порядком розміщення даних платформи. Наведена інформація призначена виключно для розуміння розташування і складу даних, що використовуються платформою.

 

Поради лінії консультацій щодо роботи в рішеннях "1С:Підприємства"

У розділі оновлено перелік рекомендацій і відповідей на питання щодо роботи прикладних рішень "1С:Підприємства".

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

У розділі оновлено перелік рекомендацій та відповідей на питання з роботи рішень "BAS ERP", "BAS Управління торгівлею" та "BAS Роздрібна торгівля".

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У рубриці "Методичні рекомендації з використання сервісів "FREDO" довідника "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" опубліковано методику роботи з "Монітором користувачів", який призначений для адміністратора та дозволяє виконувати резервне копіювання бази даних, оновлювати мережеву версію програми FREDO, розсилати інформаційні повідомлення активним користувачам і т. д.

Рубрику "Консультації з питань роботи сервісів "FREDO" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.01.002 – 01.01.004.

 

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора" http://its.1c.ua/db/answauditu. Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС рівня ПРОФ.

Задати питання аудитору можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

 

Консультації для бухгалтера

У довіднику "Праця і заробітна плата" розділ "Єдиний внесок на соціальне страхування (ЄСВ)" доповнено новим підрозділом "Особливості обчислення ЄСВ фермерськими господарствами".

Розпочато публікацію оновлених матеріалів у довіднику "Перевірки контролюючими органами". Тема перевірок інспекторами Держпраці України дотримання роботодавцями трудового законодавства є однією з найактуальніших на сьогоднішній день. Детально про проведення таких перевірок описано в матеріалі "Інспекційні відвідування Держпраці: перевірки дотримання трудового законодавства роботодавцями" довідника "Перевірки контролюючими органами".

Розділ "Звітність до фондів і центри зайнятості" довідника "Регламентована звітність" доповнено новим матеріалом, присвяченим заповненню "Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

  • Коментар від 23.04.2019: Мінфін України затвердив порядки ведення реєстру примірників РРО та реєстру ЦСО РРО, а також вніс зміни в Порядок опломбування РРО (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2216/hdoc).
  • Коментар від 23.04.2019: Мінсоцполітики України про порядок ведення обліку фізичними особами – підприємцями трудових книжок своїх працівників (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2212/hdoc).
  • Коментар від 12.04.2019: НБУ виклав у новій редакції Інструкцію про порядок відкриття та закриття рахунків клієнтів банків і кореспондентських рахунків банків - резидентів та нерезидентів (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2208/hdoc).

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій", присвяченого Закону про валюту та підзаконним документам НБУ, а також складанню звітності по зарплаті за І квартал 2019 року. Запис доповідей здійснено 18 квітня 2019 року в Києві. Переглянути відеоматеріали (http://its.1c.ua/lector/) можуть користувачі, які мають договір ІТС рівня ПРОФ.

У розділі "Періодика і книги" опубліковано матеріали журналів "Бухгалтер" Олександра Кірша № 12-15 за 2019 рік.

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у травні 2019 року.

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.04.2019 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новими розділом "Закупівлі, які не регулюються Законом № 922 (нові правила допорогових закупівель)", в зв'язку з вступом в дію Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" від 19.03.2019 р. № 10 (далі Інструкція № 10). У підрозділі надано інформацію про: замовників, на яких поширюється Інструкція № 10; вимоги до подання інформації при здійсненні закупівлі; етапи допорогової закупівлі; оголошення про закупівлю та подання пропозицій учасниками; дію модулю "Аукціон"; порядок розгляду пропозицій учасників; визначення переможця закупівлі та завершення закупівлі; дії замовників, якщо закупівля не відбулась або відмінена; дії учасників при виявленні порушень та інше. Інформація корисна суб'єктам державного сектору, комерційним підприємствам – постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

Довідник "Бухгалтерський облік суб'єктів державного сектору" доповнено новим матеріалом "Інші доходи від обмінних операцій" в розділі "Доходи", в якому представлена інформація щодо визнання інших доходів від обмінних операцій згідно НП(С)БОДС 124 "Доходи", оцінки, відображення в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм" https://portal.1c.eu/applications/65.

ТЕХНОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА:

  • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.14.1694.

ТИПОВІ КОНФІГУРАЦІЇ ДЛЯ BUSINESS AUTOMATION SOFTWARE

  • Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля", редакція 2.2, версія 2.2.8.1.
  • Конфігурація "BAS Управління торгівлею", редакція 3.2, версія 3.2.9.3.

 


3. ЦІНИ

ІТС
Вид договору ІТС
Договір
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ
ІТС ПРОФ
 
12 міс.
6450
 
6 міс.
3450
 
3 міс.
1800
 
окремий випуск
1200
 
із щомісячною оплатою
600
 
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4
3810
 
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 (із щомісячною оплатою, перші 8 місяців)
510
ІТС ТЕХНО
 
12 міс.
4500
 
6 міс.
2400
 
із щомісячною оплатою
420
ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
 
від 1 до 5
900
 
від 6 до 10
810
 
від 11 до 20
720
 
від 21 до 50
630
 
від 51 до 100
540
 
більше 100
450
Апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ
 
доплата за 1 місяць
180
 
доплата за 2 місяці
360
 
доплата за 3 місяці
540
 
доплата за 4 місяці
720
 
доплата за 5 місяців
900
 
доплата за 6 місяців
1080
 
доплата за 7 місяців
1260
 
доплата за 8 місяців
1440
 
доплата за 9 місяців
1620
 
доплата за 10 місяців
1800
 
доплата за 11 місяців
1980

 

ІТС ПРОФ за програмою лояльності
Придбаний договір ІТС
Тривалість попереднього договору ІТС
12 міс. або 
пільговий 8+4
6 міс.
3 міс. 
(в т.ч. пільговий)
1 міс.
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ
ІТС ПРОФ на 12 місяців
5700
6090
6270
6390
ІТС ПРОФ на 6 місяців
3000
3150
3300
3390
ІТС ПРОФ на 3 місяці
1560
1650
1710
1770
ІТС ПРОФ на 1 місяць
900
990
1080
1170

 

Сервіс ІТС Галузевий
Вид сервісу 
ІТС Галузевий
Кількість місяців
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
ІТС Галузевий 1-ї Категорії
 
1 міс.
360
 
3 міс.
780
 
6 міс.
1440
 
12 міс.
2700
 
Пільговий 12 міс.
1800
ІТС Галузевий 2-ї Категорії
 
1 міс.
720
 
3 міс.
1560
 
6 міс.
2880
 
12 міс.
5400
 
Пільговий 12 міс.
3600
ІТС Галузевий 3-ї Категорії
 
1 міс.
1440
 
3 міс.
3120
 
6 міс.
5760
 
12 міс.
10800
 
Пільговий 12 міс.
7200
ІТС Галузевий 4-ї Категорії
 
1 міс.
2160
 
3 міс.
4650
 
6 міс.
8700
 
12 міс.
16200
 
Пільговий 12 міс.
10800

 

Сервіси FREDO Звіт і FREDO ДокМен
Вид договору
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")
1200
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 1 місяць
102
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")
240
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 1 місяць
21
Доступ до онлайн-сервісу FREDO ДокМен (основне підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць
51
Доступ до онлайн-сервісів FREDO ДокМен (додаткове підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць
51
Оновлення програмної продукції FREDO до мережевої версії
360

 

Сервіс Консультації аудитора
Найменування
Рекомендована роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%
Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора"
450

 

Сервіс Пактум.Контрагент
Найменування
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс.
3000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс.
2000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс.
600

 

Сервіс FlyDoc
Найменування
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для юридичної особи на 1 рік
5000
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік
2500
Повернутися назад