08.07.2019

Інформаційно-технологічний супровід (липень 2019 року)

У цьому інформаційному листі:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

"Літо з ІТС" – акція для користувачів ІТС ПРОФ!

Продовжується акція "Літо з ІТС". Акція проводиться в період з травня по серпень 2019 року (включно). В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою 8+4 з травня, червня, липня або серпня 2019 року.

Усі зареєстровані учасники акції отримають у подарунок стильний рюкзак з логотипом "ІТС".

Ознайомитися з правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/leto.

 

Доступу до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до технічної документації).

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС (https://its.1c.ua) не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС (https://portal.1c.eu/).

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС (portal.1c.eu) можна задавати на webits-info@1c.ua.

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8

У поточному випуску для користувачів типової госпрозрахункової конфігурації "Бухгалтерія для України" в розділі "Облік грошових коштів" опубліковано методику оформлення документа списання безготівкових грошових коштів на прикладі оплати постачальнику і оновлено матеріал з описом загальних аспектів обліку безготівкових грошових коштів. Пропонуємо ознайомитися з оновленою методикою заповнення реквізитів касових ордерів, а також з порядком внесення готівки в банк через службу інкасації.

У розділі "Облік основних засобів" представлено методику надходження і введення в експлуатацію безоплатно отриманих основних засобів.

Користувачам конфігурації "Управління торговим підприємством для України" в розділі "Облік грошових коштів" рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою внесення готівки в банк через службу інкасації.

Для користувачів конфігурацій "Управління торговим підприємством для України" і "Управління виробничим підприємством для України" в розділі "Облік грошових коштів" оновлено порядок отримання готівкових грошових коштів в банку. А для користувачів конфігурацій "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата і Управління Персоналом для України" оновлено методику заповнення реквізитів касових ордерів.

Користувачам конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата і Управління Персоналом для України" в розділі "Методики проведення розрахунків" рекомендуємо ознайомитися з порядком застосування обмежень при розрахунку даних за лікарняними листами, а також з методикою виправлення помилки з нарахування заробітної плати за невідпрацьований час.

Для користувачів конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" в розділі "Робота з довідниками і документами, сервісні функції" рекомендуємо ознайомитися з порядком зміни мови інтерфейсу програми і методикою повнотекстового пошуку даних в програмі.

Для користувачів типових госпрозрахункових конфігурацій у розділі "Торгове обладнання, яке підключається" опубліковано опис зовнішньої компоненти "Сканер штрих-коду" для платформи "1С:Підприємство 8.3".

 

Методична підтримка типових рішень BAS

Користувачам конфігурацій "BAS ERP" у розділі "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" рекомендуємо ознайомитися з методикою нарахування і розрахунку премії відсотком за підсумками роботи за рік.

Розділ "Необоротні активи" доповнено методикою обліку малоцінних активів.

Для користувачів конфігурацій "BAS ERP" та "BAS Управління торгівлею" у підрозділі "Робота з клієнтами" розділу "Управління продажами" опубліковано методику коригування замовлення клієнта.

Для користувачів конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" у розділі "Сервісні функції" представлена методика повнотекстового пошуку даних.

Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "липень 2018 року – червень 2019 року".

 

Методична підтримка розробників і адміністраторів

Для розробників конфігурацій оновлено демонстраційну конфігурацію "Керований додаток".

Пропонуємо ознайомитися з оновленим описом технології створення зовнішніх компонент і вимогами до розробки драйверів устаткування, що підключається, версії 2.5.

Також оновлено опис використання механізму "Дата акселератора", який являє собою СУБД, що зберігає і обробляє дані в оперативній пам'яті комп'ютера і оптимізована для виконання аналітичних звітів.

Оновлено стандартні бібліотеки: "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 3.0 і 3.1), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.1 і 1.6), "Бібліотека інтернет-підтримки користувачів" (ред. 2.4).

Адміністраторам систем пропонуємо ознайомитися з оновленим списком індексів таблиць бази даних, які створюються платформою.

Також корисним для ознайомлення буде оновлений порядок розміщення даних платформи, який містить опис складу полів таблиць бази даних, що визначаються різними об'єктами метаданих.

 

Поради лінії консультацій щодо роботи в рішеннях "1С:Підприємства"

У розділі оновлено перелік рекомендацій і відповідей на питання щодо роботи прикладних рішень "1С:Підприємства".

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

У розділі оновлено перелік рекомендацій та відповідей на питання з роботи рішень "BAS ERP", "BAS Управління торгівлею" та "BAS Роздрібна торгівля".

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У рубриці "Методичні рекомендації з використання сервісів "FREDO" довідника "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" оновлено методику проведення оновлення програми "FREDO".

Також опубліковано методику реєстрації сертифікатів електронно-цифрових підписів (ЕЦП) у контролюючому органі. У матеріалі розглянуто методику продовження реєстрації діючих сертифікатів, а також методику отримання нових сертифікатів.

Рубрику "Консультації з питань роботи сервісів "FREDO" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.01.009 – 01.01.011.

 

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора" http://its.1c.ua/db/answauditu. Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС рівня ПРОФ.

Задати питання аудитору можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

 

Консультації для бухгалтера

У довіднику "Праця і заробітна плата" рекомендуємо ознайомитися з матеріалами нового розділу "Відповідальність за порушення законодавства про працю". У ньому мова йде про види відповідальності за порушення трудового законодавства.

У зв'язку з законодавчими змінами в розділі "Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО)" актуалізовано наступні підрозділи: "Терміни та порядок сплати податку", "Оподаткування окремих виплат", "Оподаткування доходів нерезидентів", "Бухгалтерський і податковий облік сум податку", "Відповідальність за порушення законодавства".

Також у довіднику "Праця і заробітна плата" на прикладі роботи в конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України" оновлено приклади застосування податкової соціальної пільги та розрахунку податку на доходи фізичних осіб розділу "Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО)". Матеріали також актуальні для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України".

У розділі "Податкова накладна та її замінники" довідника "ПДВ: правила оподаткування та облік" оновлено опис загальних правил складання замінників податкової накладної на прикладі обліку в типовій конфігурації "Бухгалтерія для України".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

  • Коментар від 03.07.2019: ДФСУ про застосування РРО платником єдиного податку другої групи, який реалізовує товари через мережу Інтернет з оплатою засобами платіжних карт Visa, MasterCard і системи LiqPay (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2281/hdoc).
  • Коментар від 26.06.2019: ДФСУ вказала умови, при яких суб'єкт господарювання з 1 липня 2019 року має право зберігати паливо без наявності відповідної ліцензії (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2275/hdoc).
  • Коментар від 20.06.2019: ДФСУ про обчислення ЄСВ із суми зарплати (доходу) працівника, який працює на одному підприємстві за трудовим договором, за сумісництвом та за цивільно-правовим договором (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2263/hdoc).
  • Коментар від 07.06.2019: ДФСУ: підтвердженням надсилання податкової накладної на реєстрацію до ЄРПН є отримана платником податку перша квитанція (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2259/hdoc).

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій", на якому було обговорено тему відпусток та відряджень, а також питання обліку зарплати та кадрів у ФОП. Запис доповідей здійснено 25 червня 2019 року в Києві. Переглянути відеоматеріали (http://its.1c.ua/lector/) можуть користувачі, які мають договір ІТС рівня ПРОФ.

У розділі "Періодика і книги" опубліковано матеріали журналів "Бухгалтер" Олександра Кірша № 21-24 за 2019 рік.

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у липні 2019 року.

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.06.2019 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

У розділі "Зобов'язання" довідника "Бухгалтерський облік суб'єктів державного сектору" опубліковано новий матеріал "Розрахунки з оплати праці". У ньому наведена інформація про методологічні засади формування в бухгалтерському обліку інформації про виплати працівникам за виконані роботи, а також про відображення розрахунків з оплати праці в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності.

У довіднику актуалізовано інформацію підрозділу "Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів" розділу "Фінансова, бюджетна та інші звітності суб'єктів державного сектору" у зв'язку зі змінами, внесеними наказом Мінфіну України від 27.03.2019 р. № 123 в Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів № 44.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм" https://portal.1c.eu/applications/65.

ТЕХНОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА "1С:ПІДПРИЄМСТВА 8":

  • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.15.1489.

 


3. ЦІНИ

ІТС
Вид договору ІТС
Договір
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ
ІТС ПРОФ
 
12 міс.
6450
 
6 міс.
3450
 
3 міс.
1800
 
окремий випуск
1200
 
із щомісячною оплатою
600
 
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4
3810
 
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 (із щомісячною оплатою, перші 8 місяців)
510
ІТС ТЕХНО
 
12 міс.
4500
 
6 міс.
2400
 
із щомісячною оплатою
420
ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
 
від 1 до 5
900
 
від 6 до 10
810
 
від 11 до 20
720
 
від 21 до 50
630
 
від 51 до 100
540
 
більше 100
450
Апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ
 
доплата за 1 місяць
180
 
доплата за 2 місяці
360
 
доплата за 3 місяці
540
 
доплата за 4 місяці
720
 
доплата за 5 місяців
900
 
доплата за 6 місяців
1080
 
доплата за 7 місяців
1260
 
доплата за 8 місяців
1440
 
доплата за 9 місяців
1620
 
доплата за 10 місяців
1800
 
доплата за 11 місяців
1980

 

ІТС ПРОФ за програмою лояльності
Придбаний договір ІТС
Тривалість попереднього договору ІТС
12 міс. або 
пільговий 8+4
6 міс.
3 міс. 
(в т.ч. пільговий)
1 міс.
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ
ІТС ПРОФ на 12 місяців
5700
6090
6270
6390
ІТС ПРОФ на 6 місяців
3000
3150
3300
3390
ІТС ПРОФ на 3 місяці
1560
1650
1710
1770
ІТС ПРОФ на 1 місяць
900
990
1080
1170

 

Сервіс ІТС Галузевий
Вид сервісу 
ІТС Галузевий
Кількість місяців
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
ІТС Галузевий 1-ї Категорії
 
1 міс.
360
 
3 міс.
780
 
6 міс.
1440
 
12 міс.
2700
 
Пільговий 12 міс.
1800
ІТС Галузевий 2-ї Категорії
 
1 міс.
720
 
3 міс.
1560
 
6 міс.
2880
 
12 міс.
5400
 
Пільговий 12 міс.
3600
ІТС Галузевий 3-ї Категорії
 
1 міс.
1440
 
3 міс.
3120
 
6 міс.
5760
 
12 міс.
10800
 
Пільговий 12 міс.
7200
ІТС Галузевий 4-ї Категорії
 
1 міс.
2160
 
3 міс.
4650
 
6 міс.
8700
 
12 міс.
16200
 
Пільговий 12 міс.
10800

 

Сервіси FREDO Звіт і FREDO ДокМен
Вид договору
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")
1200
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 1 місяць
102
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")
240
Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 1 місяць
21
Доступ до онлайн-сервісу FREDO ДокМен (основне підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць
51
Доступ до онлайн-сервісів FREDO ДокМен (додаткове підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць
51
Оновлення програмної продукції FREDO до мережевої версії
360

 

Сервіс Консультації аудитора
Найменування
Рекомендована роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%
Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора"
450

 

Сервіс Пактум.Контрагент
Найменування
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс.
3000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс.
2000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс.
600

 

Сервіс FlyDoc
Найменування
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для юридичної особи на 1 рік
5000
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік
2500
Повернутися назад