Сповіщаємо про початок продажів програмних продуктів на базі нової конфігурації "BAS Управління автотранспортом Стандарт". Програмні продукти "BAS Управління автотранспортом Стандарт" призначені для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.
Всі права на конфігурації належать компанії "NetHelp" (Польща).
З 07.02.2020 р. в продажі продукти:
Найменування
|
Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ |
BAS Управління автотранспортом Стандарт
|
12 300
|
BAS Управління автотранспортом Стандарт, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце
|
5 100
|
BAS Управління автотранспортом Стандарт, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць
|
24 000
|
BAS Управління автотранспортом Стандарт, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць
|
45 000
|
BAS Управління автотранспортом Стандарт, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць
|
84 000
|
BAS Управління автотранспортом Стандарт, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць
|
201 000
|
BAS Управління автотранспортом Стандарт, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць
|
384 000
|
"BAS Управління автотранспортом Стандарт" складається з наступних основних підсистем:
Детальний опис функціональних можливостей програми "BAS Управління автотранспортом Стандарт" наводиться у Додатку 1.
Розповсюдження та впровадження програмних продуктів "BAS Управління автотранспортом Стандарт" ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ) (див. докладніше http://www.unionba.com.ua/).
Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.
Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС (https://portal.bas-soft.eu/).
Після придбання програмних продуктів партнеру в його особистий кабінет на порталі інформаційно-технологічного супроводу (далі – Портал ІТС) за адресою https://portal.bas-soft.eu/ буде передано комплект електронної поставки, що містить реєстраційний номер, пін-коди для активації продукту та його реєстрації, а також посилання на завантаження дистрибутива, документації та інших матеріалів, які включено до складу придбаного продукту.
Продукт реєструється в базі технічної підтримки одночасно з передачею продукту партнеру. Після цього покупець продукту отримує статус зареєстрованого користувача. Паперові варіанти реєстраційних карток не друкуються. Для підтвердження правомірності володіння ліцензійним продуктом користувачеві достатньо роздрукувати електронний варіант заповненої реєстраційної картки та мати документи, що підтверджують легальність придбання.
Партнер може передати користувачеві продукт різними способами:
Звертаємо увагу, посилання на завантаження дистрибутива будуть дійсні протягом 30 днів з моменту "відвантаження" продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.
Документація та супровідні матеріали надаються у форматі ресурсу https://its.bas-soft.eu/. Документація має ієрархічну структуру ("дерево"), що складається з глав, при цьому кожна глава, у свою чергу, є вузлом ієрархічної структури. Таке представлення дозволяє відразу бачити зміст книги і швидко переходити до потрібної глави.
Для встановлення програми на комп'ютер необхідно розпакувати архів і запустити autorun.exe. Далі у діалозі можна встановити програму повністю "за один клік" або вибрати встановлення частинами, а також переглянути документацію та супровідні матеріали.
Програмні продукти "BAS Управління автотранспортом Стандарт" є захищеними і містять фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, мають захист від несанкціонованого використання. При цьому реалізований принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.
Розширення кількості автоматизованих робочих місць для продуктів "BAS Управління автотранспортом Стандарт" здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50, 100 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій на конфігурацію (на 1, 5, 10, 20, 50 або 100 робочих місць), в разі захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).
Кількість ліцензій на використання конфігурації і платформи визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією.
Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.
Одночасно з виходом програмного продукту "BAS Управління автотранспортом Стандарт" з 07.02.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію "Управління автотранспортом Стандарт для України". Підтримка даних продуктів буде здійснюватися до 31.05.2020 р. включно.
Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів
будуть доступні до завантаження до 06.03.2020 р. Починаючи з 07.03.20 р. завантажити електронну поставку зазначених продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.
Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію "Управління автотранспортом Стандарт для України", можуть перейти на програмний продукт "BAS Управління автотранспортом Стандарт" на пільгових умовах (див. розділ "Апгрейд основних поставок на пільгових умовах" і "Апгрейд ліцензій").
Придбати продукт "BAS Управління автотранспортом Стандарт" на умовах апгрейду можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію "Управління автотранспортом для України".
Вартість апгрейду обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості продукту.
Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.
Придбати продукт "BAS Управління автотранспортом Стандарт" на умовах апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію "Управління автотранспортом Стандарт для України", за наявності діючого договору ІТС.
Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейду немає.
Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.
Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, що включають конфігурації "Управління автотранспортом Стандарт для України" на "BAS Управління автотранспортом Стандарт", передбачений апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії "BAS Управління автотранспортом Стандарт" на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320 грн.
Для виконання апгрейду, користувачам слід звертатися до членів САБ (див. список http://unionba.com.ua/partner/participants/).
Для виконання апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку і користувацьку угоду програмного продукту, з якого виконується апгрейд. Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних.
Користувач, який отримує продукт "BAS Управління автотранспортом Стандарт" на умовах апгрейду, повинен завершити роботу в програмному продукті, що здається в апгрейд, до кінця поточного року з можливістю здачі річної звітності. Надалі він може користуватися зданим в апгрейд продуктом тільки для перегляду історичних облікових даних, але не повинен використовувати його для обліку поточної діяльності. Підтримка програмного продукту, зданого в апгрейд, не надається.
Якщо такі умови для користувача не прийнятні, то він може придбати продукт "BAS Управління автотранспортом Стандарт" без апгрейдної знижки, тобто за повну ціну.
Заміна типу захисту для продуктів "BAS Управління автотранспортом Стандарт" не передбачена.
Сервісне обслуговування програмних продуктів "BAS Управління автотранспортом Стандарт" і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом ІТС Галузевий 1-ї категорії.
Підтримка в частині платформи здійснюється Лінією консультацій з 9:30 до 17:30 за київським часом, крім субот, неділь та святкових днів (за розпорядком роботи київських підприємств):
Підтримка в частині конфігурації "BAS Управління автотранспортом Стандарт" здійснюється компанією "РАРУС КИЇВ" з 9:00 до 17:00 за київським часом, крім субот, неділь та святкових днів (за розпорядком роботи київських підприємств):
Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт здійснює за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.
Галузеве рішення "BAS Управління автотранспортом Стандарт" призначене для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.
Рішення складається з наступних основних підсистем:
Вирішуються такі завдання:
"BAS Управління автотранспортом Стандарт" має зручну систему обліку і розподілу замовлень на автомобілі.
Замовлення на автотранспорт можуть враховуватися від внутрішніх підрозділів компанії і від сторонніх контрагентів.
У замовленні на транспортний засіб (ТЗ) враховуються:
У програмі можливо формувати добові рознарядки на транспорт. Виписка рознарядки на випуск автомобілів відбувається з урахуванням різних режимів роботи ТЗ і графіків роботи водіїв.
АРМ Диспетчера
Основне призначення автоматизованого робочого місця (АРМ) Диспетчера – допомога у відпрацюванні замовлень покупців і формування завдань на перевезення.
Можливості:
Вирішуються такі завдання:
Відмінна особливість програми – продуманий довідник тарифів, що дозволяє створювати складні тарифи, гнучко налаштовувати їхню дію для контрагентів і договорів контрагентів, для маршрутів, для моделей ТЗ та інше.
У програмі можливо:
На підставі діючих тарифів програма може автоматично розраховувати вартість наданих транспортних послуг в документі "Товарно-транспортна накладна", який може бути створений усередині подорожнього листа.
За довільний період часу для клієнтів можуть бути сформовані рахунки і акти послуг з різним ступенем деталізації.
Крім рахунків і актів можна сформувати реєстр наданих послуг.
Підтримується вивантаження документів реалізації в програму "BAS Бухгалтерія".
Вирішуються завдання:
Прямі витрати визначаються на підставі подорожніх і ремонтних листів: вартість ПММ, вартість ремонтів і технічного обслуговування автомобілів, амортизація, знос шин.
Для кожної зі статей доходів/витрат, а також статей собівартості є можливість задати базу, спосіб і варіант розподілу між аналітиками.
Звіти за витратами можна отримувати в різних розрізах аналітики, наприклад, в розрізі замовлень на ТЗ, автомобілів, підрозділів або в розрізі замовників.
За підсумками роботи можна проаналізувати рентабельність роботи транспорту.
Вирішуються основні завдання:
Вся основна інформація про автомобілі компанії зберігається у довіднику "Транспортні засоби та обладнання".
Норми проходження планового технічного обслуговування задаються за моделями ТЗ. Програма дозволяє налаштовувати норми ТО як за різними параметрами виробітку (пробіг, кількість виконаних операцій, напрацювання в мотогодинах і т.д.), так і в залежності від календарних строків.
При наближенні чергового ТО автомобіль потрапляє до звіту "Контроль термінів наближення ТО", а в списку ТЗ він виділяється спеціальною піктограмою.
Функціональні можливості програми також дозволяють:
При закінченні терміну дії документа в списку ТЗ автомобіль позначається спеціальною піктограмою, а зведену інформацію можна отримати у спеціалізованому звіті.
Інформація за простроченими документами автоматично переноситься до архіву.
У програмі можна виписувати і обробляти подорожні листи різних видів:
Всі перераховані друковані форми подорожніх листів є уніфікованими.
Виписка подорожнього листа виконується як ручним введенням, так і автоматичною пакетною випискою. Режим пакетної виписки особливо зручний для підприємств з великим автопарком, оскільки дозволяє за короткий проміжок часу сформувати і роздрукувати подорожні листи з мінімальними трудовитратами диспетчера.
При обробці подорожнього листа програма розраховує параметри виробітку ТЗ і водіїв за рейсом (пробіг з вантажем, час в наряді, у роботі, у простої та інші), а також нормативні та фактичні витрати ПММ і технічних рідин (ТР) автомобілів.
На підставі даних подорожніх листів програма формує аналітичні звіти:
Вирішуються такі завдання:
Розрахунок нормативних і фактичних витрат палива
Для автомобілів можливо враховувати базові норми витрат ПММ, а також норми витрат палива на спеціальні роботи.
Є облік коригуючих коефіцієнтів ПММ (складні умови роботи, температурні коефіцієнти, сезонні надбавки).
Всі алгоритми розрахунку нормативних витрат палива розроблені відповідно до наказу Міністерства транспорту України.
Заправки і зливи ПММ
Основні можливості:
Повну картину за рухом палива і ТР можна проаналізувати за допомогою різних звітів:
Основні можливості:
Програма дозволяє детально проаналізувати інформацію по всім майбутнім і виконаним ТО і ремонтам транспорту за допомогою звітів: "Планування ТО", "Графік ТО".
Є звіти для аналізу всіх використаних при ремонтах витратних матеріалів і запчастин, є можливість скласти рейтинг автомобілів за витратами на ремонт.
У підсистемі "Облік агрегатів та іншої комплектації автомобілів" виконується облік шин, акумуляторів, а також аптечок, рацій та іншої додаткової комплектації автомобілів.
Облік агрегатів ведеться в розрізі кожного автомобіля, а шин – ще й в розрізі місць установки.
Для зручної роботи механіка в ремонтному листку передбачений майстер встановлення шин, який дозволяє швидко і наочно, використовуючи макети ТЗ, здійснювати такі операції:
У програмі фіксується інформація про дату і місце установки кожної конкретної шини. На підставі даних за пробігом ТЗ програма розраховує поточний знос шин, встановлених в даний момент на автомобілі, що дозволяє заздалегідь спрогнозувати терміни їх заміни.
У програмі ведеться облік дорожньо-транспортних пригод (ДТП).
Функціонал надає наступні можливості:
Звіти дозволяють проаналізувати причини аварійності, частоту участі в ДТП водіїв, порівняти суми виплат страхових компаній з витратами на відновний ремонт ТЗ.
У програмі також реалізовано облік штрафів, отриманих водіями.
Функціонал надає наступні можливості:
У відповідних документах заносяться дані про ТЗ та водія-порушника, характер порушення ПДР, суму штрафу і факт оплати штрафу.
Аналітичні звіти по штрафам дозволяють проаналізувати статистику щодо порушень ПДР, вивести рейтинг водіїв-порушників ПДР.
Основні можливості:
Проаналізувати рух товарів на складах і залишки можна за допомогою різних звітів.
Вирішуються основні завдання:
Функціональні можливості дозволяють:
Відомості про нарахування виплат водіям фіксуються в документі "Нарахування зарплати".
Ці дані можуть використовуватися для розрахунку оподаткування та формування звітності, а також можуть бути вивантажені в програму "BAS Бухгалтерія".