03.12.2020

Компанії LOPAN Group (м. Харків) присвоєно статус "Центр супроводу"

За результатами сертифікації компанії LOPAN Group (м. Харків) присвоєно статус "Центр супроводу"*.

Компанія LOPAN Group (м. Харків) успішно підтвердила виконання вимог і стандартів в області регулярного супроводу програм для автоматизації бізнесу, а також інформаційної та консультаційної підтримки користувачів цих програм.

Для отримання якісного супроводу у Харкові та Харківській області рекомендуємо звертатися в компанію LOPAN Group.

 

Інформація про компанію:

Компанія LOPAN Group з 2004 року працює на ринку систем автоматизації бізнесу України та представляє собою компанію, що постачає повний спектр послуг з впровадження, навчання користувачів, продажу та супроводу програмних продуктів для автоматизації бізнесу.

Одним з основних напрямків діяльності компанії є комплексний супровід програмних продуктів, який відповідає вимогам Стандарту інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

 

Співробітники компанії мають такі сертифікати та свідоцтва:

  • "Професіонал" на знання діловодства, логістики, обліку та технологій адміністративного взаємодії за напрямком ІТС
  • "Професіонал" на знання особливостей організації робіт із супроводу користувачів програм для автоматизації бізнесу та просування сервісів ІТС
  • "Професіонал" на знання особливостей супроводу користувачів програм для автоматизації бізнесу, впровадження та експлуатації сервісів ІТС

 

Контактна інформація:

Компанія LOPAN Group
Адреса: м. Харків, вул. Шатилова Дача, 4
Телефон: +38 (057) 750-85-00
E-mail: info@lopan.com.ua
Сайт: www.lopan.com.ua

* Центри супроводу

Компанії, які мають статус "Центр супроводу", є провідними компаніями в області регулярного супроводу користувачів програм для автоматизації бізнесу і рекомендуються при виборі надійної обслуговуючої компанії в регіоні.

Користувачі програм для автоматизації бізнесу можуть укласти договір інформаційно-технологічного супроводу у Центрів супроводу або у Сертифікованих Сервісних партнерів, які працюють в їхньому регіоні.

Повернутися назад