22.12.2020

Центру супроводу та автоматизації "СофтІнформ" (м. Дніпро) присвоєно статус "Сертифікований Сервісний партнер"

Центр супроводу та автоматизації "СофтІнформ" (м. Дніпро) успішно пройшов сертифікацію та отримав статус "Сертифікований Сервісний партнер"*.

Центр супроводу та автоматизації "СофтІнформ" (м. Дніпро) успішно підтвердив виконання вимог і стандартів в області інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) програм для автоматизації бізнесу, а також інформаційної та консультаційної підтримки користувачів.

Для отримання якісного супроводу у м. Дніпро та Дніпропетровській області рекомендуємо звертатися до Центру супроводу та автоматизації "СофтІнформ".

 

Інформація про компанію:

Центр супроводу та автоматизації "СофтІнформ" на ринку автоматизації бізнесу з 2003 року.

Основним напрямом діяльності компанії є впровадження та комплексний супровід програм для автоматизації бізнесу та сервісів ІТС. Робота з регулярним супроводом користувачів вибудувана за суворими внутрішніми регламентами, що відповідають вимогам Стандарту інформаційно-технологічного супроводу програм для автоматизації бізнесу.

Центр супроводу та автоматизації "СофтІнформ" є системним інтегратором з використанням програмних продуктів і розробник власних рішень.

 

Основні напрями діяльності:

  • Консультації з підбору, продажу програм для автоматизації бізнесу і сервісів ІТС
  • Комплексний супровід користувачів програм за Стандартом інформаційно-технологічного супроводу
  • Розробка та впровадження ERP-систем управління в області автоматизації бізнес-процесів з урахуванням потреб замовників і вимог законодавства України

 

Співробітники компанії мають такі сертифікати та свідоцтва:

  • "Професіонал" на знання діловодства, логістики, обліку та технологій адміністративного взаємодії за напрямом ІТС
  • "Професіонал" на знання особливостей організації робіт із супроводу користувачів програм для автоматизації бізнесу та просування сервісів ІТС
  • "Професіонал" на знання особливостей супроводу користувачів програм для автоматизації бізнесу, впровадження та експлуатації сервісів ІТС

 

Контактна інформація:

Компанія Центр супроводу та автоматизації "СофтІнформ"
Адреса: м. Дніпро, вул. Івана Акінфієва, 18, оф.103
Телефон: +38 (0562) 33-73-49
E-mail: hotline@softinform.com.ua
Сайт: www.softinform.com.ua

* Сертифіковані Сервісні партнери

Компанії, які мають статус "Сертифікований Сервісний партнер", надають повний спектр послуг та сервісів інформаційно-технологічного супроводу і рекомендуються, поряд з "Центрами супроводу" (ЦС), при виборі надійної обслуговуючої компанії в регіоні.

Користувачі програм для автоматизації бізнесу можуть укласти договір інформаційно-технологічного супроводу у Центрів супроводу або у Сертифікованих Сервісних партнерів, які працюють в їхньому регіоні.

Повернутися назад