Міжнародний медичний форум
25.04.2018 - 27.04.2018
Дата: 25-27 квітня 2018 року
Місце: ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (Київ, вул. Салютна, 2-Б)

IX Міжнародний медичний форум (IMF)

Запрошуємо відвідати стенд "Спілки автоматизаторів бізнесу", де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються в виробничих та дистриб’юторських підприємствах галузі охорони здоров'я (медичне обладнання, вироби медичного призначення, медикаменти, послуги), аптеках та аптечних мережах, клініках і лікарнях.

Міжнародний медичний форум "Інновації в медицині - здоров’я нації" - масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

Структура форуму:

  • Міжнародний медичний конгрес "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України". Міжнародна платформа для навчання і підвищення кваліфікації фахівців. Численні науково-практичні конференції, семінари, лекції, круглі столи, курси з професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації лікарів.
  • Міжнародний стоматологічний конгрес. Міжнародна платформа для навчання і підвищення кваліфікації фахівців у галузі стоматології.
  • Міжнародна виставка медичного туризму, SPA & Wellness - Healthcare Travel Expo. Ідеальна платформа, яка орієнтована на практику надання високоякісних медичних послуг на території України і за її межами.
  • MEDICAEXPO - міжнародна виставка охорони здоров’я. Напрями виставки: Медична техніка, обладнання; Комплексне забезпечення медичних лабораторій; Медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення; Витратні матеріали; Інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів та інше.
  • PHARMAEXPO - міжнародна фармацевтична виставка. Напрями виставки: Лікарські засоби; Парафармацевтика; Товари медичного призначення; Лікувальні та лікувально-профілактичні засоби; Комплексні рішення і оснащення фармацевтичних маркетів і аптек; Послуги для фармацевтичного ринку та інше.
  • DENTALEXPO - міжнародна стоматологічна виставка. Напрями виставки: Інформаційні технології та програмне забезпечення для стоматологічних клінік; Стоматологічне обладнання, інструменти і матеріали; Стоматологічні витратні матеріали та лікарські препарати; Обладнання та матеріали; Стоматологічні меблі та інше.

Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад