Виставка "AGROPORT South Kherson 2018"
26.07.2018 - 28.07.2018
Дата: 26-28 липня 2018 року
Місце: Міжнародний аеропорт "Херсон" (Херсон, с. Чорнобаївка)

VIII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства "AGROPORT South Kherson 2018"

Запрошуємо відвідати стенд "Спілки автоматизаторів бізнесу", де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються на сільськогосподарських підприємствах та фермерських господарствах.

AGROPORT South Kherson 2018 буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем - інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення с/г продукції), енергоефективні технології, розумні та IT-технології тощо.

В рамках AGROPORT South Kherson 2018 відбудуться:

  • Виставка техніки та технологій. Основні тематики виставки: зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, енергоефективні технології, розумні та IT-технології, фасування та послуги щодо супроводу агробізнесу. Протягом 3-х днів експозиція виставки буде розташована на 2-х поверхах терміналу аеропорту, на привокзальній площі та окрема експозиція техніки на демонстраційному полі.
  • Стратегічна сесія "Інвестиційний клімат українського АПК" за участю профільних міністерств, профільних урядових організацій та комітетів, міжнародних профільних об’єднань та безпосередньо виробників, тощо.
  • "Трипілля" - демопокази в полі. Відкритий майданчик для спілкування експертів, демонстрації новинок сільгосптехніки, а також виробників насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту рослин з сільськогосподарськими виробниками. Формат проекту передбачає демонстраційні покази протягом трьох дні роботи заходу.
  • Agroport Awards та ділова вечеря.
  • Семінари, тренінги, майстер-класи.

Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації.


Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад