Виставка "Індустрія торгівлі"
02.04.2024 - 04.04.2024
Дата: 2-4 квітня 2024 року
Місце: ВЦ "АККО Інтернешнл" (Київ, просп. Берестейський, 40-Б)

Виставка "Індустрія торгівлі"

Запрошуємо відвідати стенд Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу, де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються торговими та виробничими підприємствами, закладами громадського харчування.

"Індустрія торгівлі" – ключова подія українського ринку ритейлу, яка презентує повний комплекс технологій, обладнання і послуг для ритейлу.

Тематика виставки: контрольно-касове обладнання; програмне забезпечення; холодильники; стелажне обладнання, меблі; візки та кошики; фасування і пакування; уніформа та спецодяг; клінінг; устаткування для вендингу; вуличні меблі, світло; витратні матеріали; сервісне обслуговування.

Одночасно з "Індустрією торгівлі" відбудуться:

  • "Гастро Індустрія" – виставка сучасних технологій та обладнання для індустрії громадського харчування. Тематика: теплове, технологічне обладнання, професійний інвентар; програмне забезпечення; уніформа та спецодяг; меблі, посуд; МАФи, тенти, маркізи; охолодження, обігрів, зволоження; вуличні меблі, світло
  • "Франчайзинг" – виставка являється бізнес-майданчиком для купівлі/продажу франшиз, підбору комерційної нерухомості та усього необхідного для старту бізнесу

Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад