Виставка "Inprodmash & Upakovka 2018"
11.09.2018 - 13.09.2018
Дата: 11-13 вересня 2018 року
Місце: Міжнародний виставковий центр (Київ, пр. Броварський, 15)

Міжнародна виставка обладнання та технологій для харчової промисловості та упаковки "Inprodmash & Upakovka 2018"

Запрошуємо відвідати стенд "Спілки автоматизаторів бізнесу", де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються на виробничих та торгових підприємствах, підприємствах харчової та переробної промисловості.

Спеціалізовані виставки в рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій охоплюють весь спектр послуг для розвитку, модернізації та впровадження сучасних технологій в харчовій промисловості.

  • "Inprodmash 2018" - 27-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для харчової промисловості. Товарні групи які будуть представлені: технологічне обладнання, системи автоматизації на виробництві, промислові холодильні системи, компресори і насоси, допоміжне обладнання, контрольно-вимірювальне та аналітичне обладнання, безпека харчових продуктів, промислова санітарія, складська та виробнича логістика, харчові інгредієнти.
  • "Upakovka 2018" - 19-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання і технологій для упаковки. Товарні групи які будуть представлені: пакувальні матеріали і технології їх виробництва, устаткування для пакування продуктів харчування, вагове, дозуюче і фасувальне обладнання, устаткування і технології по розливу і пакуванню напоїв, устаткування для виробництва склотари, устаткування для виробництва пластикової тари та упаковки, лінії кінцевої упаковки, устаткування і технології для виробництва етикеткової продукції, устаткування для друку на пакуванні, технології та обладнання для утилізації упаковки та відходів в процесі виробництва і обігу харчових продуктів.
  • "Sweets Ukraine" - Міжнародна виставка кондитерської промисловості. В рамках виставки спеціалізовані експозиції: готової продукції, інгредієнтів, технологій і обладнання, "салон кафе-кондитерська".
  • "Bakery Ukraine" - Міжнародна виставка хлібопекарної промисловості. На виставці будуть представлені: експозиція готової продукції, сировина та інгредієнти, домішки і поліпшувачі, технології, хлібопекарське та борошномельне обладнання.

Проводиться за підтримки: Міністерства аграрної політики і продовольства України, Галузевого об'єднання підприємств хлібопекарської промисловості "УКРХЛІБПРОМ", Галузевого об'єднання виробників кондитерської промисловості "УКРКОНДПРОМ", Національної асоціації молочників України "УКРМОЛПРОМ", Національної асоціації виробників м'яса та м'ясної продукції "УКРМ'ЯСО".


Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад