Виставка "Машпром. ЛітЕкс. Енергопром"
10.10.2018 - 12.10.2018
Дата: 10-12 жовтня 2018 року
Місце: Парк розваг "Лавина" (Дніпро, вул. Космічна, 20)

Міжнародна спеціалізована виставка промислового обладнання, металообробки, лиття і енергетики "Машпром. ЛітЕкс. Енергопром"

Запрошуємо відвідати стенд "Спілки автоматизаторів бізнесу", де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються на підприємствах промислового сектору.

Тематичні розділи та експозиції виставки:

  • "Машпром-2018": Промислове обладнання; Металообробка; Контрольно-вимірювальні машини, прилади, інструменти; Автоматизація виробництва; Інформаційні технології для виробництва; Підйомно-транспортне обладнання; Інструмент і оснащення; Мастильні матеріали, охолоджуючі рідини; Дріт, обробка дроту, вироби з дроту; Зварювання; Модернізація, ремонт і відновлення машин і устаткування; Підшипники; Труби з чорних, кольорових металів і сплавів.
  • "ЛітЕкс-2018": Виробники лиття (підприємства, заводи); Устаткування для виробництва литва; Оснащення; Художнє лиття, кування; Наукомісткі технології, інновації в області ливарного виробництва; Інвестиції, консалтинг; Лізинг, кредитування; Матеріали для виробництва литва; Проектування ливарних цехів, дільниць і виробництв; Програмне забезпечення та моделювання ливарних процесів; КВП в області ливарного виробництва; Сервіс та ремонт ливарного обладнання.
  • "Енергопром-2018": Сонячна енергетика; Вітроенергетика; Біопаливо; Біогаз; Геотермальна енергетика; Екологія; Промислові засоби індивідуального захисту; Ізоляційні матеріали в енергетиці; Виробництво електричної і теплової енергії; Енергоефективність та енергозбереження; Електротехніка; КВПіА, прилади обліку, діагностичне обладнання; Автономні джерела енергії; Проектування, монтаж, пускове налагодження обладнання.

Також, передбачена насичена ділова програма: ливарний консиліум, семінари, майстер-класи, ділові зустрічі і консультації.


Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад