Виставка "WorldFood Ukraine"
02.11.2021 - 04.11.2021
Дата: 2-4 листопада 2021 року
Місце: Міжнародний виставковий центр (Київ, просп. Броварський, 15)

XXIV Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв "WorldFood Ukraine"

Запрошуємо відвідати стенд Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу, де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються на підприємствах харчової промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, ресторанного бізнесу, дистриб'юторських компаніях.

"WorldFood Ukraine" – найбільша в Україні виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована на виробників і постачальників продуктів харчування та напоїв, переробні підприємства, дистриб'юторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу.

Розділи виставки:

  • ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ (Заморожені продукти, морозиво; Кондитерські вироби; Консервовані продукти; Крупи, борошно, макаронні вироби; М'ясо, птиця, яйця. Ковбасні вироби; Олія, соуси та майонези; Органічні продукти харчування; Продукти з особливими характеристиками; Риба та морепродукти; Свіжі овочі, фрукти та гриби; Сири та молочні продукти; Снеки, сухофрукти, горіхи та мед; Спеції; Хлібобулочні вироби)
  • НАПОЇ (Алкогольні напої; Вода, соки та інші безалкогольні напої; Кава, какао; Чай)
  • ІНШЕ (Інгредієнти; Послуги; Обладнання та упаковка для харчової промисловості; Обладнання для власного виробництва в рітейлі; Торговельне обладнання для продуктового рітейлу)

Традиційно, на одному майданчику з "WorldFood Ukraine" відбудеться головна подія для ринку вина і алкогольної продукції "Wine&Spirits Ukraine 2021" – місце зустрічі виробників вина та спиртних напоїв з усього світу з сомельє, імпортерами, дистриб'юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу.


Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад