Виставка "WorldFood Ukraine"
29.03.2023 - 31.03.2023
Дата: 29-31 березня 2023 року
Місце: Міжнародний виставковий центр (Київ, просп. Броварський, 15)

XXV Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв "WorldFood Ukraine"

Запрошуємо відвідати стенд Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу, де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються на підприємствах харчової промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, дистриб'юторських компаніях.

"WorldFood Ukraine" – найбільша в Україні виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована на виробників і постачальників продуктів харчування та напоїв, переробні підприємства, дистриб'юторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового ритейлу, ресторанного бізнесу.

Розділи виставки:

  • ПРОДУКТИ (Заморожені продукти, морозиво; Кондитерські вироби; Консервовані продукти; Крупи, борошно, макаронні вироби; М'ясо, птиця, яйця, ковбасні вироби; Олія, соуси, майонези; Органічні продукти харчування; Продукти з особливими характеристиками; Риба та морепродукти; Свіжі овочі, фрукти та гриби; Сири та молочні продукти; Снеки, сухофрукти, горіхи та мед; Спеції; Хлібобулочні вироби)
  • НАПОЇ (Алкогольні напої; Вода, соки та інші безалкогольні напої; Кава, какао; Чай)
  • ІНШЕ (Інгредієнти; Послуги; Обладнання та упаковка для харчової промисловості; Обладнання для власного виробництва в ритейлі; Торговельне обладнання для продуктового ритейлу)

Детальна інформація за посиланням

Повернутися назад