Сучасні ERP-проекти спрямовані, перш за все, на вирішення бізнес-задач підприємства. Керуючи проектом автоматизації або виконуючи методичну роботу, фахівцю необхідно бути обізнаним про основні закони роботи компанії і принципи управління підприємством. Найчастіше консалтингову або впроваджувальницьку компанію запрошують для вирішення конкретного локального завдання, але вже на стадії діагностики можна виявити, що якісне рішення вимагає комплексу заходів або організаційних змін, які зачіпають практично всі сфери управління організацією.
Наприклад, впровадження системи бюджетування, як правило, передбачає не лише розробку методології, але і реінжиніринг бізнес-процесів, зміну організаційної структури.
Для того щоб бачити завдання і проблеми підприємства системно, необхідна теоретична підготовка керівників проектів і фахівців-консультантів, в першу чергу, в області менеджменту. Знання основ менеджменту також необхідно для того, щоб:
Тому для фахівців і керівників проектів членів САБ знання основ менеджменту та принципів цифрової трансформації бізнесу є необхідною умовою якісного виконання робіт.
Мета курсу: вивчення основ менеджменту, принципів цифрової трансформації бізнесу та отримання навичок їх застосування для діагностики бізнес-проблем підприємства.
Програма курсу побудована таким чином, щоб висвітлити основні області знань, що входять в поняття "менеджмент", розглянути найбільш поширені теорії та підходи до управління, а також показати їх застосовність в реальній практиці для аналізу бізнес-проблем підприємства та цифрової трансформації бізнесу.
Курс орієнтований на:
В результаті учасники зможуть:
Перший день (10:00-18:00) Основи менеджменту:
Тема 1. Загальний менеджмент
Тема 2. Стратегія
Тема 3. Підприємство як система
Практична робота. Діагностика бізнес-проблем підприємства.
Другий день (10:00-18:00) Цифрова трансформація бізнесу:
Тема 4. Вплив ІТ на бізнес
Тема 5. Основи ERP-систем
Тема 6. Організація процесу цифрової трансформації бізнесу
Практична робота. Розробка пропозицій по вирішенню бізнес-проблем підприємства за допомогою ІТ
Третій день (10:00-16:00) Діагностика ІСУ, Експрес-обстеження:
Тема 7. Організація діагностики ІСУ
Практична робота. Розробка пропозицій клієнту на основі результатів діагностики.
Після завершення курсу слухач отримує офіційне свідоцтво від Спілки Автоматизаторів Бізнесу, яке підтверджує успішне проходження навчання, та засвідчує набуті знання та навички.
Тривалість курсу: три дні, з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каво-брейки.
Викладач: Бузмаков Володимир, Голова активу ВГО "Співтовариство ІТ-директорів України"