26.04.2019

Початок продажу "Комплект методичних матеріалів із використання систем автоматизації бізнесу для освітнього процесу"

IT-галузь є однією з провідних експортно-орієнтованих галузей економіки України, яка вимагає наявності кваліфікованих кадрів. Підготовка фахівців є одним з головних напрямків діяльності Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ).

Для якісного навчання студентів на сучасних рішеннях для автоматизації бізнесу підготовлений і з 02.05.2019 р. надходить в продаж комплект методичних матеріалів по роботі з системами автоматизації бізнесу для використання в навчальному процесі.

Найменування
Рекомендована ціна для навчальних закладів, грн. з ПДВ 20%   
Комплект методичних матеріалів із використання систем автоматизації бізнесу для освітнього процесу
4 200

 

ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ І СКЛАД КОМПЛЕКТУ МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ

Для придбання даного Комплекту методичних матеріалів навчальному закладу (НЗ) необхідно звернутися до відділу САБ по роботі з навчальними закладами за електронною адресою osvita@unionba.com.ua. Комплект продається навчальним закладам через членів САБ на наступних умовах:

  1. Підписання Меморандуму про співпрацю з САБ по організації навчання роботи з системами автоматизації бізнесу (з печаткою навчального закладу та підписом відповідальної особи)
  2. Заповнення Анкети-заявки (в електронному вигляді)
  3. Скан-копії ліцензії НЗ, виданої Міністерством освіти і науки (головну сторінку + додаток до неї)

Анкету-заявку для заповнення та Меморандум про співпрацю можна отримати у відділі САБ по роботі з навчальними закладами за електронною адресою osvita@unionba.com.ua. На цю ж адресу висилаються документи, перераховані вище.

Після підписання Меморандуму, член САБ, через якого оформлюється придбання, розміщує заявку в розділі технічної підтримки. Відвантаження здійснюється через дистриб'ютора після розгляду заявки.

До складу методичного комплекту будуть включатися методичні посібники з розробки систем для автоматизації бізнесу, методичні посібники по роботі з прикладними рішеннями для автоматизації бізнесу, дистрибутиви відповідних прикладних рішень і набір інструментів для організації 50 робочих місць для навчання системам автоматизації бізнесу.

Також Методичний комплект включає свідоцтво про статус НЗ – "Центр освітніх ініціатив".

 

ПІЛЬГОВИЙ ПЕРЕХІД НА "КОМПЛЕКТ МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕСУ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ"

Зареєстровані користувачі нижчеперелічених навчальних комплектів:

  • 4601546032867 1С:Підприємство 8.0. Комплект для навчання у вищих та середніх навчальних закладах України
  • 4601546047137 1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих та середніх навчальних закладах України
  • 4820179070897 1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих та середніх навчальних закладах України
  • 4820179072792 1С:Підприємство 8. Комплект для навчання у вищих та середніх навчальних закладах України

при наявності підписаного Меморандуму про співпрацю можуть безкоштовно отримати цей Комплект методичних матеріалів. Для здійснення пільгового переходу необхідно звернутися до відділу по роботі з навчальними закладами за адресою osvita@unionba.com.ua і надати перелік документів, описаних в розділі "Порядок придбання і склад комплекту методичних матеріалів". Пільговий перехід є безстроковим.

Користувачі навчальних комплектів з апаратним захистом при пільговому переході здають ключ на 20 користувачів, ключ на сервер 32-х розрядний і реєстраційну анкету.

Користувачі навчальних комплектів для НЗ з програмною захистом здають анкету. ПІН-код ліцензій на додаткові робочі місця і сервер автоматично блокуються в Центрі ліцензування.

Пільговий перехід можна виконати через члена САБ.

Просимо звернути увагу, що в старі Комплекти не планується додавання нових рішень для автоматизації бізнесу, тому ми рекомендуємо користувачам цих продуктів виконувати пільговий перехід на "Комплект методичних матеріалів із використання систем автоматизації бізнесу для освітнього процесу".

Технічна підтримка старих комплектів буде здійснюватися в повному обсязі тільки при виконанні всіх умов з розділу "Сервіс "Освітній супровід".

 

СЕРВІС "ОСВІТНІЙ СУПРОВІД"

Сервіс "Освітній супровід" надається навчальним закладам, які підписали Меморандум про співпрацю з САБ, на термін 12 місяців. До складу сервісу "Освітній супровід" входить безкоштовне отримання інформаційно-методичних матеріалів та оновлення програм, що входять в Комплект методичних матеріалів, що використовуються в навчальному процесі НЗ.

Для первинного отримання доступу до сервісу (при покупці або пільговому переході) необхідно заповнити електронну заявку і відправити в відділ по роботі з навчальними закладами. Форму-заявку можна отримати звернувшись за адресою osvita@unionba.com.ua.

Для продовження використання сервісу на наступні 12 місяців НЗ повинні надати до відділу по роботі з навчальними закладами звіт в електронному вигляді про те, як в навчальному процесі використовувалися програми та інформаційні матеріали за минулий навчальний рік. Форму звіту можна отримати, звернувшись за адресою osvita@unionba.com.ua.

Повернутися назад