03.06.2021

Інформаційно-технологічний супровід (червень 2021 року)

У цьому інформаційному листі:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Новий сервіс ІТС "Опендатабот.Ризики" для перевірки на ризики компаній, ФОП і фізичних осіб у відкритих державних реєстрах!

Новиною від 19.05.2021 р. було повідомлено про початок продажів сервісу ІТС "Опендатабот.Ризики" – сервісу для перевірки на ризики компаній, ФОП і фізичних осіб у відкритих державних реєстрах. Сервіс "Опендатабот.Ризики" надає можливість в один клік перевіряти контрагентів і персонал на початку співпраці. Для того, щоб убезпечити бізнес, ми рекомендуємо робити перевірки перед кожною кредитною операцією.

Функціональні можливості, переваги та умови отримання сервісу описані на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

 

Інформаційно-технологічний супровід програм попереднього покоління за підвищеними тарифами ("ІТС Ретро")!

Новиною від 16.12.2020 р. було оголошено плани про запуск інформаційно-технологічного супроводу програм попередніх поколінь "Управління торговим підприємством" (УТП) і "Управління виробничим підприємством" (УВП) за спеціальними тарифами ("ІТС Ретро" 1-ї та 2-ї категорій відповідно), а також склад "ІТС Ретро" і правила оформлення договорів.

Для отримання доступу до сервісів ІТС після 01.07.2021 р. користувачі програм УТП і УВП повинні придбати "ІТС Ретро" або виконати апгрейд з поточного ІТС до "ІТС Ретро" на наступних умовах:

 • у разі реєстрації апгрейду ІТС на "ІТС Ретро" в червні 2021 року (з початком дії 01.07.2021 р.) апгрейд здійснюється на пільгових умовах (безкоштовно) для користувачів і партнерів
 • у разі реєстрації апгрейду ІТС на "ІТС Ретро" в липні 2021 року або пізніше вартість апгрейду розраховується відповідно до цін, наведених у новині від 16.12.2020 р.

Новиною від 31.05.2021 р. уточнюється номенклатура "ІТС Ретро" і наводяться умови переходу на "ІТС Ретро". А саме, для випадків використання на підприємстві декількох однойменних продуктів попереднього покоління УТП або УВП вводиться спеціальний "ІТС Ретро для віддаленого офісу" ("ІТС Ретро ДВО"). На відміну від "ІТС Ретро" для "ІТС Ретро ДВО" відсутній поділ на категорії, а його вартість залежить від кількості однойменних продуктів, для яких оформляється "ІТС Ретро ДВО".

Не пропустіть можливість пільгового апгрейду! Завчасно ознайомтеся з вказаними новинами та виконайте апгрейд!

 

Акція "Літо з FlyDoc"! Придбай FlyDoc зі знижкою 50%!

Суперпропозиція для користувачів систем автоматизації бізнесу – придбай можливість обміну електронними документами безпосередньо із власної програми на один рік зі знижкою 50%.

Акція триває з 24.05.2021 р. до 25.06.2021 р. (включно) для нових користувачів сервісу FlyDoc, тобто користувачів, які до періоду проведення акції ще жодного разу не використовували платний доступ до сервісу FlyDoc, окрім безкоштовного демо-доступу на один місяць або використовували безкоштовно сервіс в межах 50 вихідних документів.

Для придбання сервісу FlyDoc за акційною ціною та для ознайомлення з можливостями сервісу звертайтеся до членів Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу".

Детальніше про умови акції описано в новині від 21.05.2021 р.

 

Заохочувальна програма для користувачів "ІТС ПРОФ"!

Продовжується дія заохочувальної програми для користувачів, що оформлюють договори "ІТС ПРОФ" на тривалий термін. В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – 1 рік (до грудня 2021 року включно).

Зареєструватися в заохочувальній програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір "ІТС ПРОФ". Наприклад, для договорів, що починаються з червня 2021 р. – до 28 червня 2021 р, для договорів, що починаються з липня 2021 р. – до 28 липня 2021 р. і т. д. Зареєструватися після зазначених дат не можна.

Для користувачів, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8+4) або на 24 місяці, які починаються з червня 2021 року, в якості подарунка надається пляжний рушник. У разі укладення договору "ІТС ПРОФ" на 24 місяці додатково надається брендований дорожній фен.

Про подарунки, які отримають учасники заохочувальної програми в наступних місяцях, буде в подальшому повідомлено на сторінці програми на сайті ІТС.

Дізнатися детальніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на СТОРІНЦІ.

 

Доступ до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка", "ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ", а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті. Користувачі пакету "ІТС ТЕХНО" отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до онлайн-документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

Доступ на сайт відкривається на час дії пакетів сервісів ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС.

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС можна задавати на webits-info@1c.ua.

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень BAS

У поточному випуску користувачам рішень "BAS Бухгалтерія" та "BAS Бухгалтерія КОРП" рекомендуємо ознайомитися з актуалізованою методикою заповнення декларації з податку на прибуток.

Для користувачів програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Бухгалтерія КОРП" на прикладі основного випадку тимчасової непрацездатності представлена методика нарахування лікарняних за основним місцем роботи.

Користувачам програми "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS ERP" рекомендуємо ознайомитися з методикою нарахування і виплати відрядної заробітної плати.

Для користувачів програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Управління торгівлею" представлено методику введення початкових залишків за взаєморозрахунками з постачальниками та актуалізовано методику введення залишків за взаєморозрахунками з клієнтами.

Користувачам програми "BAS Малий бізнес" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Анна Федосюк, спеціаліст-консультант компанії "Хвоя Інтегра". В матеріалах представлені різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Облік запасів" рекомендуємо ознайомитися з методикою використання спеціальної обробки, яка дозволяє розрахувати потреби (дефіцит) компанії в тих або інших запасах. У розділі "Торговельні операції" опубліковано опис режиму збирання замовлення, який дозволяє відстежувати і фіксувати процес збирання замовлення для відвантаження покупцеві. У розділі "Робота з документами та довідниками, сервісні функції" опубліковано механізм вилучення помічених об'єктів, які були помилково або некоректно введені.

Для користувачів усіх типових програм для автоматизації бізнесу оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "червень 2020 р. – травень 2021 р.".

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

Розділ доповнено переліком рекомендацій та відповідей на питання щодо роботи рішень BAS.

 

Методична підтримка розробників та адміністраторів

Для розробників конфігурацій оновлено методику аналізу технологічних журналів за допомогою інструментів bash. Також рекомендуємо ознайомитися з оновленою частиною другою налаштувань PostgreSQL для роботи з 1С:Підприємством.У розділі актуалізовано методику спільного використання провайдерів маркерів доступу облікових даних і платформи 1С:Підприємство. Цікавою для ознайомлення буде актуалізована методика роботи механізму блокування даних в 1С:Підприємство 8.

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.03.028 – 01.03.031.

 

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора". Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність пакету онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ" або "Бухгалтерський".

Поставити запитання аудитору, в тому числі для допомоги у формуванні запиту до ДПС, можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

Користувачі, які мають діючий пакет онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ" або "Бухгалтерський", можуть щомісячно задавати запитання аудитору. 

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

 

Консультації для бухгалтера

У довіднику "Фінансова та податкова регламентована звітність" у новому матеріалі "Податкова декларація з податку на прибуток підприємств" розділу "Податкова звітність" розглянуто порядок заповнення оновленої форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств. Зміни до форми декларації внесено Наказом Мінфіну України від 29.10.2020 р. № 649. Першим звітним періодом для оновленої декларації був І квартал 2021 року.

У новому матеріалі "Додаток 1: Відомості про суми податку на додану вартість, зазначені у податкових накладних/розрахунках коригування до податкових накладних, не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, та про податковий кредит з урахуванням його коригування (Д1)" розділу "Податкова звітність з ПДВ" довідника "Фінансова та податкова регламентована звітність" розглянуто порядок заповнення додатку Д1. Додаток подається разом із декларацією з ПДВ, у ньому вказуються відомості про суми податку, зазначені у податкових накладних та розрахунках коригування, які складені у звітному (податковому) періоді, але на дату подання декларації за такий звітний (податковий) період не зареєстровані в ЄРПН згідно із формою додатку Д1. Також у цьому додатку необхідно розшифрувати суму податкового кредиту у розрізі контрагентів.

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 02.06.2021: КМУ оновив Вимоги щодо забезпечення виконання фіскальних функцій програмними реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування. Детальніше
 • Коментар від 28.05.2021: КМУ запровадив державне регулювання цін на паливо. Детальніше
 • Коментар від 21.05.2021: Оновлено Порядок функціонування Електронного кабінету. Детальніше
 • Коментар від 18.05.2021: Верховна Рада України повернула обов’язок щодо нарахування та сплати застрахованим особам звичайних лікарняних. Детальніше
 • Коментар від 14.05.2021: Внесено зміни до деяких законів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною. Детальніше.
 • Коментар від 07.05.2021: Мінфін України затвердив Узагальнюючу податкову консультацію з окремих питань оподаткування податком на додану вартість. Детальніше

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій" від 13 травня 2021 року, який був присвячений операціям в ЗЕД (особливостям бухгалтерського та податкового обліку). Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський".

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у червні 2021 року.

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.05.2021 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим розділом "Оцінка тендерних пропозицій", в якому розкрито інформацію про порядок та критерії оцінки тендерних пропозицій, застосування та визначення вартості життєвого циклу, приведену ціну у разі використання декількох критеріїв оцінки. Інформація корисна не тільки суб’єктам державного сектору, а й комерційним підприємствам — постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм".

Рішення Business Automation Software для масового та корпоративного ринку:

 • "BAS Бухгалтерія КОРП", редакція 2.1, версія 2.1.14.3 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ + перехід з ПРОФ на КОРП)
 • "BAS Бухгалтерія ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.14.3 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ)
 • "BAS Бухгалтерія Базова", редакція 2.1, версія 2.1.14.3
 • "BAS Комплексне управління підприємством", редакція 2.1, версія 2.1.22.1
 • "BAS ERP", редакція 2.1, версія 2.1.22.1
 • "BAS Управління торгівлею", редакція 3.2, версії 3.2.21.1 та 3.2.22.2
 • "BAS Управління холдингом", редакція 2.0, версія 2.0.15.1

Галузеві рішення Business Automation Software:

 • "BAS Громадське харчування", редакція 2.1, версія 2.1.14.3
 • "BAS Будівництво. Бухгалтерія", редакція 2.1, версія 2.1.11.1
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія", редакція 2.1, версія 2.1.13.2
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 2.1, версія 2.1.13.2
 • "BAS АГРО. ERP", редакція 2.1, версія 2.1.21.1

Спільні рішення Business Automation Software + FlyDoc:

 • "BAS Бухгалтерія ПРОФ + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.14.3
 • "BAS Бухгалтерія КОРП + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.14.3
 • "BAS Комплексне управління підприємством + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.22.2
 • "BAS Управління торгівлею + FlyDoc", редакція 3.2, версія 3.2.21.1

Технологічна платформа 1С:Підприємство 8:

 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.18.1483
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.17.2231
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.16.1973

Галузеві рішення 1С:Підприємство 8:

 • "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства", редакція 2.0, версія 2.0.28.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Управління будівельною організацією", редакція 1.3, версія 1.3.74.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Управління сільськогосподарським підприємством", редакція 1.3, версія 1.3.74.1 (оновлення + повний дистрибутив)

Форми звітності 1С:Підприємство 7.7:

 • За II КВАРТАЛ 2021 року (випуск 2) для конфігурації "Бухгалтерський облік для України"
 • За II КВАРТАЛ 2021 року (випуск 2) для конфігурації "Комплексна конфігурація для України"

 


3. ЦІНИ

Роздрібні ціни на ІТС

Вид договору ІТС

Договір

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС,
грн. без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ПРОФ"

 

24 міс.

19800

 

12 міс.

9900

 

6 міс.

5400

 

3 міс.

3000

 

1 міс.

1500

 

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4

5800

 

із щомісячною оплатою

1000

Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ТЕХНО" 

 

12 міс.

6600

 

6 міс.

3900

 

із щомісячною оплатою

660

"ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ" на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)

 

від 1 до 5

1400

 

від 6 до 10

1280

 

від 11 до 20

1160

 

від 21 до 50

1040

 

від 51 до 100

920

 

більше 100

800

Апгрейд з "ІТС ТЕХНО" на "ІТС ПРОФ"

 

доплата за 1 місяць

300

 

доплата за 2 місяці

600

 

доплата за 3 місяці

900

 

доплата за 4 місяці

1200

 

доплата за 5 місяців

1500

 

доплата за 6 місяців

1800

 

доплата за 7 місяців

2100

 

доплата за 8 місяців

2400

 

доплата за 9 місяців

2700

 

доплата за 10 місяців

3000

 

доплата за 11 місяців

3300

 

Роздрібні ціни на "ІТС ПРОФ" за програмою лояльності

Придбаний договір ІТС

Тривалість попереднього договору ІТС

24, 12 міс.
або
пільговий 8+4

6 міс.

3 міс. 
(в т.ч. пільговий)

1 міс.

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ

"ІТС ПРОФ" на 12 місяців

8700

9300

9600

9800

"ІТС ПРОФ" на 6 місяців

4800

5100

5250

5350

"ІТС ПРОФ" на 3 місяці

2700

2850

2925

2975

"ІТС ПРОФ" на 1 місяць

1400

1450

1475

1490

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Тех.підтримка"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів "Тех.підтримка" на 12 міс.

3000

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів "Бухгалтерський" на 12 міс.

5900

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "RDI Service"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу "RDI Service" на 12 міс.

720

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіси "FREDO"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована
роздрібна ціна,
грн. без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи на 12 міс.

3000

Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.

250

Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО на 12 міс.

1200

Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.

100

Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.

200

Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.

30

Доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен" (додаткове підключення) на 1 міс.

83

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс "ІТС Галузевий"

Вид сервісу 
"ІТС Галузевий"

Кількість місяців

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 1-ї Категорії

 

1 міс.

540

 

3 міс.

1170

 

6 міс.

2160

 

12 міс.

4050

 

Пільговий 12 міс. (8+4)

2700

Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 2-ї Категорії

 

1 міс.

1080

 

3 міс.

2340

 

6 міс.

4320

 

12 міс.

8100

 

Пільговий 12 міс. (8+4)

5400

Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 3-ї Категорії

 

1 міс.

2160

 

3 міс.

4680

 

6 міс.

8640

 

12 міс.

16200

 

Пільговий 12 міс. (8+4)

10800

Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 4-ї Категорії

 

1 міс.

3240

 

3 міс.

7020

 

6 міс.

12960

 

12 міс.

24300

 

Пільговий 12 міс. (8+4)

16200

 

Сервіс "Консультації аудитора"

Найменування

Рекомендована роздрібна ціна,
грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора"

450

 

Сервіс "Пактум.Контрагент"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс.

3000

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс.

2000

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс.

600

 

Сервіс "FlyDoc"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для юридичної особи на 1 рік

5000

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для фізичної особи-підприємця (ФОП) на 1 рік

2500

 

Сервіс "Опендатабот.Ризики"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 3 місяці

1200

Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 12 місяців

3980

Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-300 на 12 місяців

7980

Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-500 на 12 місяців

13980
Повернутися назад