07.07.2021

Інформаційно-технологічний супровід (липень 2021 року)

У цьому інформаційному листі:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Повідомляємо про початок продажів нових пакетів доступу в рамках сервісу "Корпоративне впровадження та консалтинг"!

Новиною від 28.04.2021 р. було повідомлено про початок продажів пакету "Технологія корпоративного впровадження" (ТКВ) в рамках онлайн-сервісу "Корпоративне впровадження та консалтинг".

Новиною від 15.06.2021 р. повідомлено про початок продажів нових пакетів доступу "Практична технологія корпоративного супроводу" (ПТКС) та "Методологія корпоративного впровадження та супроводу" (МКВС) в рамках вказаного онлайн-сервісу.

ПТКС розглядає побудову ефективної технології супроводу програм автоматизації бізнесу, впроваджених у корпоративних клієнтів, і є незамінним інструментом для ІТ-підрозділів чи ІТ-компаній, який забезпечить продовження успішної співпраці із замовниками після завершення проекту корпоративного впровадження та переведення впровадженої системи на регулярний супровід.

Пакет МКВС дозволяє зі знижкою оформити доступ до:

 • Технології корпоративного впровадження
 • Практичної технології корпоративного супроводу

Докладніше про склад, ціни та порядок продажу нових пакетів онлайн-сервісу "Корпоративне впровадження та консалтинг" описано у вказаній вище новині.

 

Інформаційно-технологічний супровід програм попереднього покоління за підвищеними тарифами ("ІТС Ретро")!

Новиною від 16.12.2020 р. було оголошено плани про запуск інформаційно-технологічного супроводу програм попередніх поколінь "Управління торговим підприємством" (УТП) і "Управління виробничим підприємством" (УВП) за спеціальними тарифами ("ІТС Ретро" 1-ї та 2-ї категорій відповідно), а також склад "ІТС Ретро" і правила оформлення договорів.

Для отримання доступу до сервісів ІТС після 01.07.2021 р. користувачі програм УТП і УВП повинні придбати "ІТС Ретро" або виконати апгрейд з поточного ІТС до "ІТС Ретро" на наступних умовах:

 • у разі реєстрації апгрейду ІТС на "ІТС Ретро" в червні 2021 року (з початком дії 01.07.2021 р.) апгрейд здійснювався на пільгових умовах (безкоштовно) для користувачів і партнерів
 • у разі реєстрації апгрейду ІТС на "ІТС Ретро" в липні 2021 року або пізніше вартість апгрейду буде розраховуватися відповідно до цін, наведених у вказаній вище новині.

Новиною від 31.05.2021 р. уточнено номенклатуру "ІТС Ретро" і наведено умови переходу на "ІТС Ретро". А саме, для випадків використання на підприємстві декількох однойменних продуктів попереднього покоління УТП або УВП вводиться спеціальний "ІТС Ретро для віддаленого офісу" ("ІТС Ретро ДВО"). На відміну від "ІТС Ретро" для "ІТС Ретро ДВО" відсутній поділ на категорії, а його вартість залежить від кількості однойменних продуктів, для яких оформляється "ІТС Ретро ДВО".

 

Новий сервіс ІТС "Опендатабот.Ризики" для перевірки на ризики компаній, ФОП і фізичних осіб у відкритих державних реєстрах!

Новиною від 19.05.2021 р. було повідомлено про початок продажів сервісу ІТС "Опендатабот.Ризики" – сервісу для перевірки на ризики компаній, ФОП і фізичних осіб у відкритих державних реєстрах. Сервіс "Опендатабот.Ризики" надає можливість в один клік перевіряти контрагентів і персонал на початку співпраці. Для того, щоб убезпечити бізнес, ми рекомендуємо робити перевірки перед кожною кредитною операцією.

Функціональні можливості, переваги та умови отримання сервісу описані на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

 

Заохочувальна програма для користувачів "ІТС ПРОФ"!

Продовжується дія заохочувальної програми для користувачів, що оформлюють договори "ІТС ПРОФ" на тривалий термін. В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – 1 рік (до грудня 2021 року включно).

Зареєструватися в заохочувальній програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір "ІТС ПРОФ". Наприклад, для договорів, що починаються з липня 2021 р. – до 28 липня 2021 р, для договорів, що починаються з серпня 2021 р. – до 28 серпня 2021 р. і т. д. Зареєструватися після зазначених дат не можна.

Для користувачів, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8+4) або на 24 місяці, які починаються з червня 2021 року, в якості подарунка надаються стильні брендовані складні навушники. У разі укладення договору "ІТС ПРОФ" на 24 місяці додатково стильні брендовані навушники будуть упаковані в спортивний мішок з логотипом BAS.

Про подарунки, які отримають учасники заохочувальної програми в наступних місяцях, буде в подальшому повідомлено на сторінці програми на сайті ІТС.

Дізнатися детальніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на СТОРІНЦІ.

 

Доступ до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка", "ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ", а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті. Користувачі пакету "ІТС ТЕХНО" отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до онлайн-документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

Доступ на сайт відкривається на час дії пакетів сервісів ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС.

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС можна задавати на webits-info@1c.ua.

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень BAS

У поточному випуску користувачам рішення "BAS Бухгалтерія" рекомендуємо ознайомитися з актуалізованою методикою відображення операції оренди автомобіля у контрагента – фізичної особи.

Користувачам програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством", "BAS Управління торгівлею", "BAS Бухгалтерія" та "BAS Бухгалтерія КОРП" у розділі "Сервісні функції" рекомендуємо ознайомитися з можливостями сервісу "Опендатабот.Ризики" та його налаштуваннями. Сервіс призначений для перевірки на ризики компаній, ФОП і фізичних осіб у відкритих державних реєстрах.

Для користувачів програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Управління торгівлею" надані рекомендації щодо введення залишків за взаєморозрахунками з комітентами.

Користувачам програм "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством" рекомендуємо ознайомитись методикою відображення випуску продукції стороннім переробником.

Користувачам програми "BAS Малий бізнес" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Анна Федосюк, спеціаліст-консультант компанії "Хвоя Інтегра". В матеріалах представлені різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Робота з документами та довідниками, сервісні функції" рекомендуємо ознайомитися з методикою швидкого пошуку документів за штрих-кодом, який автоматично присвоєно друкованій формі, вручну або за допомогою сканера штрих-коду. У розділі "Торговельні операції" цікавими для ознайомлення будуть методики прийому товарів на комісію, а також управління доставкою товарів клієнтам.

Для користувачів усіх типових програм для автоматизації бізнесу оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "липень 2020 р. – червень 2021 р.".

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

Розділ доповнено переліком рекомендацій та відповідей на питання щодо роботи рішень BAS.

 

Документація

У зв’язку з початком продажів нового рішення "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях", яке призначене для автоматизації управління і обліку на підприємствах житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми та дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами його діяльності (див. детальніше http://unionba.com.ua/news/757), на сайті ІТС опубліковано Посібник з ведення обліку у галузевому прикладному рішенні "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях".

У зв’язку з реалізацією нового функціоналу у версії 2.1.21.1 галузевого рішення "BAS АГРО. ERP" у розділі "Документація" актуалізовано Опис галузевої специфіки "BAS АГРО. ERP", що є доповненням до опису конфігурації "BAS ERP". А саме, оновлено матеріали розділів щодо оперативного обліку сільськогосподарських робіт та обліку на елеваторі.

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У довіднику "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" у підрозділі "Робота в сервісі "FREDO Звіт" рекомендуємо ознайомитися з методикою заповнення об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ.

Розділи "Консультації з використання сервісу "FREDO Звіт" та "Консультації з використання сервісу "FREDO ДокМен" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.03.032 – 01.03.033.

 

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора". Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність пакету онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ" або "Бухгалтерський".

Поставити запитання аудитору, в тому числі для допомоги у формуванні запиту до ДПС, можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

Користувачі, які мають діючий пакет онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ" або "Бухгалтерський", можуть щомісячно задавати запитання аудитору. 

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

 

Консультації для бухгалтера

Розділ "Податкова звітність з ПДВ" довідника "Фінансова та податкова регламентована звітність" доповнено новим матеріалом "Додаток 4: Заяви про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість та/або врахування реєстраційної суми платника податку, що реорганізується, в обрахунку реєстраційної суми правонаступника (Д4)", у якому розглянуто порядок заповнення цього додатку та необхідність його подання. Також у розділі "Податкова звітність" опубліковано нові матеріали "Додаток АМ: Інформація щодо нарахованої амортизації" та "Додаток ПП: Інформація про суми податкових пільг", у яких розглянуто обставини їх подання та алгоритм заповнення.

У зв'язку зі змінами законодавства актуалізовано підрозділи "Строки та порядок сплати ЄСВ", "Нарахування ЄСВ з огляду на розмір мінімальної заробітної плати" та "Особливості нарахування ЄСВ для сумісників" розділу "Єдиний внесок на соціальне страхування (ЄСВ)" довідника "Праця та заробітна плата".

Робота працівників на підприємстві може бути пов'язана з періодичними (чи навіть постійними) роз'їздами у зв'язку з виробничою необхідністю. Перед підприємствами, де працівники виконують такий роз'їзний характер робіт, часто виникає питання, виплачувати їм доплату за роз'їзний характер робіт чи оформлювати відрядження. Відповідь на нього ви знайдете у матеріалі "Праця водіїв та експедиторів: відрядження та роз'їзний характер робіт?" підрозділу "Окремі питання обліку відряджень" розділу "Відрядження" довідника "Праця та заробітна плата".

До уваги користувачів пропонуємо довідник "Безкоштовний помічник бухгалтера". У ньому зібрано інформацію, необхідну для повсякденної роботи бухгалтера. Зокрема, наведено інформацію щодо норм тривалості робочого часу, розмірів мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму та основних показників, розрахованих на їх підставі, первинної документації, термінів подання податкової, фінансової та статистичної звітності, а також найважливіші зміни в законодавстві у поточному році. Розділ "Бухгалтеру на замітку" довідника "Безкоштовний помічник бухгалтера" доповнено підрозділом "Обов'язкові платежі (податки, збори та ЄСВ)", у якому на сьогодні зібрано довідкову інформацію щодо податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), зокрема, податкової соціальної пільги (ПСП), видів доходів, що підлягають оподаткуванню та розмірів ставок податку.

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 02.07.2021: Мінекономіки України: переведення працівника з його ініціативи на надомну або дистанційну роботу можливе лише за згодою роботодавця. Детальніше
 • Коментар від 25.06.2021: Пенсійний фонд щодо реєстрації страхувальників і громадян користувачами послуг Вебпорталу ПФУ. Детальніше
 • Коментар від 16.06.2021: ДПС назвала вимоги для звільнення від оподаткування вартості послуг з проведення тестів на COVID-19. Детальніше
 • Коментар від 11.06.2021: Верховна Рада України суттєво обмежила обіг пластикових пакетів в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг. Детальніше
 • Коментар від 08.06.2021: НБУ вніс зміни до Інструкції про безготівкові розрахунки. Детальніше

Опубліковано відеоматеріали доповідей онлайн-семінарів "Лекторій":

 • від 22 червня 2021 року, який був присвячений основним засобам та іншим необоротним активам
 • від 3 червня 2021 року, який був присвячений відпусткам

Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський".

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у липні 2021 року.

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.06.2021 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

У довіднику "Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору" в розділі "Нефінансові активи" актуалізовано інформацію підрозділів "Основні засоби: облік наявності, надходження та вибуття", у зв’язку з внесеними змінами в НП(С)БОДС 121, та "Виробничі запаси: облік надходження, наявності та вибуття", у зв’язку з внесеними змінами в Методрекомендації "Запаси" та втратою чинності наказу ДКСУ від 18.12.2000 р. № 130 "Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання".

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим розділом "Оцінка тендерних пропозицій", в якому розкрито інформацію про вимоги законодавства до застосування електронного підпису, типи електронного підпису, КЕП фізичної особи підприємця, електронну печатку, захищені носії особистих ключів, порядок накладення КЕП, порядок перевірки КЕП, застосування КЕП учасниками нерезидентами. Інформація корисна не тільки суб’єктам державного сектору, а й комерційним підприємствам – постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм".

Галузеві рішення Business Automation Software:

 • "BAS Будівництво. Керування фінансами", редакція 2.1, версія 2.1.10.1
 • "BAS Медицина", редакція 1.0, версія 1.0.2.1
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія", редакція 2.1, версія 2.1.14.3
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 2.1, версія 2.1.14.3
 • "BAS АГРО. ERP", редакція 2.1, версія 2.1.22.1

Спільні рішення Business Automation Software + FlyDoc:

 • "BAS Управління торгівлею + FlyDoc", редакція 3.2, версія 3.2.22.2

Технологічна платформа 1С:Підприємство 8:

 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.19.1150
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.18.1520
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.17.2256

Форми звітності 1С:Підприємство 7.7:

 • За II КВАРТАЛ 2021 року (випуск 3) для конфігурації "Комплексна конфігурація для України"

 


3. ЦІНИ

Роздрібні ціни на ІТС

Вид договору ІТС

Договір

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС,
грн. без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ПРОФ"

 

24 міс.

19800

 

12 міс.

9900

 

6 міс.

5400

 

3 міс.

3000

 

1 міс.

1500

 

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4

5800

 

із щомісячною оплатою

1000

Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ТЕХНО" 

 

12 міс.

6600

 

6 міс.

3900

 

із щомісячною оплатою

660

"ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ" на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)

 

від 1 до 5

1400

 

від 6 до 10

1280

 

від 11 до 20

1160

 

від 21 до 50

1040

 

від 51 до 100

920

 

більше 100

800

Апгрейд з "ІТС ТЕХНО" на "ІТС ПРОФ"

 

доплата за 1 місяць

300

 

доплата за 2 місяці

600

 

доплата за 3 місяці

900

 

доплата за 4 місяці

1200

 

доплата за 5 місяців

1500

 

доплата за 6 місяців

1800

 

доплата за 7 місяців

2100

 

доплата за 8 місяців

2400

 

доплата за 9 місяців

2700

 

доплата за 10 місяців

3000

 

доплата за 11 місяців

3300

 

Роздрібні ціни на "ІТС ПРОФ" за програмою лояльності

Придбаний договір ІТС

Тривалість попереднього договору ІТС

24, 12 міс.
або
пільговий 8+4

6 міс.

3 міс. 
(в т.ч. пільговий)

1 міс.

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ

"ІТС ПРОФ" на 12 місяців

8700

9300

9600

9800

"ІТС ПРОФ" на 6 місяців

4800

5100

5250

5350

"ІТС ПРОФ" на 3 місяці

2700

2850

2925

2975

"ІТС ПРОФ" на 1 місяць

1400

1450

1475

1490

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Тех.підтримка"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів "Тех.підтримка" на 12 міс.

3000

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів "Бухгалтерський" на 12 міс.

5900

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "RDI Service"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу "RDI Service" на 12 міс.

720

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіси "FREDO"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована
роздрібна ціна,
грн. без ПДВ

Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи на 12 міс.

3000

Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.

250

Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО на 12 міс.

1200

Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.

100

Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.

200

Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.

30

Доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен" (додаткове підключення) на 1 міс.

83

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс "ІТС Галузевий"

Вид сервісу 
"ІТС Галузевий"

Кількість місяців

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 1-ї Категорії

 

1 міс.

540

 

3 міс.

1170

 

6 міс.

2160

 

12 міс.

4050

 

Пільговий 12 міс. (8+4)

2700

Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 2-ї Категорії

 

1 міс.

1080

 

3 міс.

2340

 

6 міс.

4320

 

12 міс.

8100

 

Пільговий 12 міс. (8+4)

5400

Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 3-ї Категорії

 

1 міс.

2160

 

3 міс.

4680

 

6 міс.

8640

 

12 міс.

16200

 

Пільговий 12 міс. (8+4)

10800

Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 4-ї Категорії

 

1 міс.

3240

 

3 міс.

7020

 

6 міс.

12960

 

12 міс.

24300

 

Пільговий 12 міс. (8+4)

16200

 

Сервіс "Консультації аудитора"

Найменування

Рекомендована роздрібна ціна,
грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора"

450

 

Сервіс "Пактум.Контрагент"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс.

3000

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс.

2000

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс.

600

 

Сервіс "FlyDoc"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для юридичної особи на 1 рік

5000

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для фізичної особи-підприємця (ФОП) на 1 рік

2500

 

Сервіс "Опендатабот.Ризики"

Вид доступу до онлайн-сервісу

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 3 місяці

1200

Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 12 місяців

3980

Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-300 на 12 місяців

7980

Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-500 на 12 місяців

13980
Повернутися назад