06.07.2023

Початок продажів спільного галузевого рішення "BAS Service Desk"

Сповіщаємо про початок продажів спільного галузевого рішення "BAS Service Desk", призначеного для автоматизації роботи як внутрішніх підрозділів компанії (IT служби, відділу експлуатації, логістики тощо), так і сервісних компаній будь-якого розміру (від маленьких майстерень до підприємств зі складною та розгалуженою організаційною структурою, де присутні як головний офіс, так і філії) з надання сервісних послуг як власними силами, так й із задіянням зовнішніх підрядних компаній.

З 07.07.2023 р. в продажі продукти:

Найменування
Рекомендована
роздрібна ціна,
грн з ПДВ
Business Automation Software for Service Desk 26 400
Business Automation Software for Service Desk. Client License for 1 user 3 300
Business Automation Software for Service Desk. Client License for 5 users 11 400
Business Automation Software for Service Desk. Client License for 10 users 21 600
Business Automation Software for Service Desk. Client License for 20 users 41 100
Business Automation Software for Service Desk. Client License for 50 users 100 800

 

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМИ "BAS SERVICE DESK"

Програма "BAS Service Desk" – це простий у використанні інструмент, який дозволяє планувати та розподіляти заявки на роботи, управляти навантаженням на виконавців, контролювати дотримання рівнів SLA за категоріями послуг, тим самим покращити якість надання цих послуг.

Програма "BAS Service Desk" дозволяє:

 • автоматизувати бізнес-процес від надходження звернення до його закриття
 • спрямувати звернення на виконання робіт як на працівників організації, так і на підрядні організації
 • автоматизувати зв'язок між категоріями послуг та виконавцями робіт
 • гнучко налаштувати рівні сервісу SLA
 • прив'язати звернення до робочих місць замовників чи виконавців
 • автоматизувати планове технічне обслуговування для списку замовників
 • розсилати електронні листи підрядним організаціям з описом необхідних робіт

Програма "BAS Service Desk" надає такі можливості контролю виконання робіт:

 • аналіз стану виконання робіт в розрізі категорій послуг, замовників, виконавців
 • контроль за виконанням робіт по зверненнях на кожному з етапів
 • контроль за дотриманням умов SLA
 • перегляд історії кожного етапу виконання звернень із зазначенням виконавців та часу обробки звернення

Детальний опис функціональних можливостей програми "BAS Service Desk" наводиться в Додатку.

 

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ

Розповсюдження та впровадження прикладних рішень "BAS Service Desk" ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ).

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. В комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС.

 

ОСОБЛИВОСТІ ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСТАВОК ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ

Після придбання програмних продуктів партнеру в його особистий кабінет на порталі інформаційно-технологічного супроводу (далі – Портал ІТС) за адресою https://portal.bas-soft.eu/ буде передано комплект електронної поставки, що містить реєстраційний номер, пін-коди для активації продукту та його реєстрації, а також посилання на завантаження дистрибутиву, документації та інших матеріалів, які включено до складу придбаного продукту.

Продукт реєструється в базі технічної підтримки одночасно з передачею продукту партнеру. Після цього покупець продукту отримує статус зареєстрованого користувача. Паперові варіанти реєстраційних карток не друкуються. Для підтвердження володіння ліцензійним продуктом користувачу достатньо роздрукувати електронний варіант заповненої реєстраційної картки і мати документи, які підтверджують легальність придбання.

Партнер може передати користувачеві продукт різними способами:

 • завантажити та особисто встановити продукт на комп’ютер користувача
 • переслати комплект поставки електронною поштою
 • зареєструвати продукт в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС за адресою https://portal.bas-soft.eu/, після чого в особистому кабінеті користувача з’явиться посилання на завантаження дистрибутиву та пін-коди, які необхідні для активації продукту

Звертаємо увагу, посилання на завантаження дистрибутиву будуть дійсні протягом 30 днів з моменту "відвантаження" продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.

Документація і супровідні матеріали постачаються в форматі ресурсу https://its.bas-soft.eu/. Документація має ієрархічну структуру ("дерево"), що складається з глав, при цьому кожна глава, у свою чергу, є вузлом ієрархічної структури. Таке представлення дозволяє відразу бачити зміст книги і швидко переходити до потрібної глави.

Для встановлення програми на комп'ютер необхідно розпакувати архів і запустити autorun.exe. Далі у діалозі можна встановити програму повністю "за один клік" або вибрати встановлення частинами, а також переглянути документацію та супровідні матеріали.

Рішення "BAS Service Desk" є захищеними і містять фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, мають захист від несанкціонованого використання. При цьому реалізований принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць для рішень "BAS Service Desk" здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50, 100 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій на конфігурацію (на 1, 5, 10, 20 або 50 робочих місць), в разі захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).

Кількість ліцензій на використання конфігурації і платформи визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією.

Для роботи в варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.

 

АПГРЕЙД

Апгрейд не передбачений.

 

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для прикладного рішення "BAS Service Desk" не передбачена.

 

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування прикладного рішення "BAS Service Desk" і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) з активним сервісом "ІТС Галузевий" 2-ї категорії.

У комплект основної поставки "BAS Service Desk" включається купон на пільговий супровід ІТС і купон на пільговий період супроводу в рамках сервісу "ІТС Галузевий". Вартість пільгового періоду супроводу включена у вартість основних поставок цих комплектів. Тобто після реєстрації комплекту і оформлення пільгового періоду супроводу ІТС, а також активації пільгового періоду супроводу в рамках сервісу "ІТС Галузевий", користувач має право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду.

Підтримка в частині платформи здійснюється Лінією консультацій з 9:30 до 17:30 в робочі дні (за розпорядком роботи київських підприємств):

Підтримка в частині конфігурації "BAS Service Desk" здійснюється компанією "ВІ-КОД" з 9:00 до 17:30 в робочі дні (за розпорядком роботи київських підприємств):

 • за телефоном: +38 (044) 233-66-20
 • електронною поштою: support@wecode.com.ua
 • система електронної комунікації "Skype": live:.cid.82c8bccc14eff6c9

Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт виконується за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

Після закінчення пільгового періоду супровід програми "BAS Service Desk" здійснюється на платній основі. Для його отримання необхідно оформити договір ІТС та сервіс "ІТС Галузевий" на платній основі.

Для оформлення договору ІТС та сервісу "ІТС Галузевий" звертайтеся до обслуговуючого вас партнера або до Центрів супроводу та Сертифікованих сервісних партнерів у вашому регіоні (зі списком можна ознайомитися на сторінці).

Користувачі, які активували сервіс "ІТС Галузевий", обслуговуються партнером-розробником відповідно до регламентів, що базуються на принципах системи менеджменту якості. Контроль за якістю обслуговування здійснюється централізовано, при необхідності можна звернутися за адресою електронної пошти webits-info@bas-soft.eu (в темі листа слід вказати "ІТС Галузевий").


ДОДАТОК

 

ОПИС ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ РІШЕННЯ "BAS SERVICE DESK"

Програмний продукт "BAS Service Desk" призначений для автоматизації як внутрішніх підрозділів компанії (IT служби, відділу експлуатації, логістики тощо), так і роботи сервісних компаній будь-якого розміру (від маленьких майстерень до підприємств зі складною та розгалуженою організаційною структурою, де присутні як головний офіс, так і філії) з надання сервісних послуг як власними силами, так й із задіянням зовнішніх підрядних компаній.

 

Нормативно-довідкова інформація

Програмний продукт "BAS Service Desk" містить необхідні довідники за допомогою яких ви можете відобразити структуру вашого підприємства, створити каталог послуг, які будете надавати/ споживати, налаштувати зв’язок між категоріями послуг та виконавцями робіт.

Серед довідників, які містить система:

 • Контактна книга
 • Співробітники
 • Робочі місця
 • Підрядні організації
 • Категорії послуг
 • Рівні сервісу
 • Території
 • Співробітники та фізичні особи
 • Контактні особи підрядних організацій

 

Робота із зверненнями та нарядами

 • Автоматизація бізнес-процесу від надходження звернення до його закриття
 • Можливість налаштувань додаткових фільтрів при роботі зі зверненнями, зокрема по статусу звернень, робочому місцю, виконавцю, підрядній організації
 • Можливість спрямування звернення на виконання робіт як на працівників організації, так і на підрядні організації
 • Можливість прикріплення додаткових файлів для ілюстрації та конкретизації поставлених задач на будь-якому етапі виконання звернення
 • Можливість виконання, делегування, відміни та повторного виконання робіт в межах одного звернення різними виконавцями. Кожний етап обробки звернення фіксується та доступний для перегляду користувачам в залежності від налаштувань прав доступу
 • Можливість організації погодження виконання звернень для окремих категорій послуг
 • Гнучке налаштування виконавців – підрядних організацій з прив’язкою до робочих місць або територій (областей)
 • Гнучке налаштування відповідності окремих категорій послуг та виконавців/підрядних організацій
 • Можливість створення автоматичних нарядів на підрядні організації в залежності від категорії послуг та робочих місць
 • Гнучке налаштування рівнів сервісу SLA
 • Прив'язка звернень до робочих місць замовників чи виконавців
 • Автоматизована організація планового технічного обслуговування для списку замовників та списку робочих місць
 • Гнучке налаштування періодичності виконання планового технічного обслуговування
 • Розсилка електронних листів підрядним організаціям з описом необхідних робіт
 • Налаштування доступу до звернень користувачів в залежності від робочого місця та прав користувачів

 

Можливості контролю виконання робіт:

 • Аналіз стану виконання робіт в розрізі категорій послуг, замовників, виконавців
 • Реалізовано контроль за виконанням робіт по зверненнях на кожному з етапів
 • Контроль за дотриманням умов SLA
 • Історія кожного етапу виконання звернень з зазначенням виконавців та часу обробки звернення
 
Повернутися назад