27.12.2023

Програмний продукт "GES: Комплексне управління елеватором, зернопереробним підприємством і торгівлею зерном" ТОВ "СофтІнформ" отримав черговий сертифікат "Сумісно з програмами BAS"

Черговий сертифікат "Сумісно з програмами BAS" отримав програмний продукт "GES: Комплексне управління елеватором, зернопереробним підприємством і торгівлею зерном", який розроблено і тиражується ТОВ "СофтІнформ". Продукт пройшов сертифікацію як доповнення до типового рішення "BAS Комплексне управління підприємством" редакції 2.1.

 

"GES: Комплексне управління елеватором, зернопереробним підприємством і торгівлею зерном"

Програмний продукт "GES: Комплексне управління елеватором, зернопереробним підприємством і торгівлею зерном" – це рішення, призначене для автоматизації процесів оперативного обліку руху сировини і готової продукції, а також для ведення кількісно-якісного обліку сировини і готової продукції, купівлі-продажу зерна на хлібоприймальних, заготівельних і переробних підприємствах України.

Організації, що використовують програмний продукт "BAS Комплексне управління підприємством", редакції 2.1, можуть придбати рішення "GES: Комплексне управління елеватором, зернопереробним підприємством і торгівлею зерном", яке включає цілий ряд галузевих підсистем, призначених для автоматизованого ведення обліку в частині підготовки та отримання галузевої регламентованої звітності (форми ЗХС, а також для олійно-жирової галузі).

Система дозволяє звести до мінімуму помилки людського фактору на підприємстві, а також прискорити роботу за рахунок зручного інтерфейсу і автоматичних обробок.

З докладною інформацією про головне призначення системи та функціональні можливості можна ознайомитися на сайті розробника: https://www.softinform.com.ua/solutions/ges-kompleksne-upravlinnja-elevatora-zernopererobnoho-pidpryiemstva-ta-torhivli-zernom/.

Програмний продукт "GES: Комплексне управління елеватором, зернопереробним підприємством і торгівлею зерном" не являється самостійним, для його роботи необхідна наявність встановленого типового рішення "BAS Комплексне управління підприємством" редакції 2.1.

 

Додаткову інформацію щодо продукту можна отримати, звернувшись до ТОВ "СофтІнформ":

Термін дії даного сертифіката – до 27.12.2025 року.

Повернутися назад