Впровадження ПП "BAS Малий бізнес" у ФОП Сірий Олег Степанович

Повернутись до опису впровадження
Відгук
Директору
ТОВ «СОФТКОМ ГРУП»
Чумак П.М.


Лист - відгук
за результатами співпраці з ТОВ «СОФТКОМ ГРУП»


Сфера діяльності Сірого Олега Степановича — оброблення металів та нанесення покриття на метали.
Для вирішення завдань бухгалтерського, податкового та управлінського обліку виникла необхідність у сучасному програмному продукті, здатному якісно вирішити ці завдання. При виборі програмного продукту основною вимогою було забезпечення єдиного інформаційного простору для автоматизації роботи всіх служб і підрозділів.

В процесі вибору розглядалися різні рішення для автоматизації. В результаті був зроблений вибір на користь ПП «BAS Малий бізнес» як основи для вирішення всіх необхідних завдань, оскільки ми переконалися в багатофункціональних можливостях цього програмного продукту.
З метою вибору оптимальної для нас бухгалтерської програми ми звернулися до фірми ТОВ «СОФТКОМ ГРУП», яка максимально відповідала вимогам щодо впровадження такої системи.
Фахівці компанії ТОВ «СОФТКОМ ГРУП» своєчасно здійснили доставку і установку продукту.
В рамках проекту були автоматизовані основні бізнес-процеси підприємства, налаштовано облік кадрів та розрахунок заробітної плати. Також облікова система на новій платформі дозволила без істотних доробок автоматизувати наступні облікові завдання:
• бюджетування, фінансове планування;
• аналіз даних і прогнозування;
• управлінський облік.

Програмний продукт був встановлений на 1 робоче місце.

У процесі запуску була надана консультаційна допомога для правильної постановки обліку. Зараз триває супровід системи в рамках інформаційно-технологічного обслуговування. Співробітники компанії ТОВ «СОФТКОМ ГРУП» при необхідності надають грамотну консультаційну підтримку.
Хотіли б висловити нашу подяку ТОВ «СОФТКОМ ГРУП» за якісне і оперативне надання послуг з впровадження та обслуговування програмного продукту «BAS Малий бізнес».

Дата введення ПП в промислову експлуатацію 10.12.2024
Рекомендували б колегам використовувати дане рішення для автоматизації діяльності Скоріше так

Оцінка впровадженої інформаційної системи за наступними параметрами за 5-бальною шкалою:
Відповідність потребам організації:
4
Зручність роботи з програмою:
4
Оцініть якість роботи партнера:
5
Чи рекомендували б колегам використати це рішення для автоматизації діяльності:
Імовірніше так
Сірий О.С
10.01.2025