09.11.2021

Інформаційно-технологічний супровід (листопад 2021 року)

У цій інформаційній новині:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Новий сервіс ІТС "Хмаринка" для роботи з популярними програмами BAS через інтернет!

Повідомляємо про початок комерційного використання сервісу ІТС "Хмаринка", який надає користувачам можливість працювати з популярними програмами BAS через інтернет, у так званому "хмарковому режимі". На момент запуску сервіс ІТС "Хмаринка" надає можливість працювати з програмою "BAS Бухгалтерія" без додаткових витрат на розгортання власної ІТ-інфраструктури. Сервіс, що пропонується, орієнтований на підприємства, яким достатньо типової функціональності та параметричних налаштувань прикладних рішень в користувацькому режимі, без внесення змін до алгоритмів роботи. Детальніше в новині від 01.11.2021 р.

Номенклатуру програм BAS, до яких надається доступ через сервіс ІТС "Хмаринка", надалі планується розширювати.

Для підключення доступу до сервісу ІТС "Хмаринка" у демо-режимі або для комерційної експлуатації слід звертатися до членів Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ).

 

Безкоштовний доступ до сервісу ІТС "RDI Service" на 3 місяці для користувачів базових версій програм для автоматизації бізнесу!

З 11 жовтня 2021 року для користувачів програм "BAS Бухгалтерія Базова" і "Зарплата та Управління Персоналом. Базова" надано можливість оформлення пільгового періоду доступу до сервісу ІТС "RDI Service" на 3 місяці. Для пільгового підключення до сервісу "RDI Service" слід звертатися до членів Всеукраїнського громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу". Детальніше описано в новині від 08.10.2021 р.

 

Безкоштовний доступ до сервісу ІТС "RDI Service" до кінця осені 2021 року для користувачів проекту "Оренда програм автоматизації"!

Для користувачів проекту "Оренда програм автоматизації" з 1 жовтня 2021 року запущено промо-акцію – безкоштовний доступ до сервісу ІТС "RDI Service" до 30.11.2021 р. Це можливість оцінити роботу сервісу та оформити підписку на сервіс.

Якщо Ви орендуєте одну з програм автоматизації бізнесу, в якій реалізована підтримка сервісу "RDI Service", то Ви можете звернутися до свого постачальника послуг оренди програм для безкоштовного підключення до сервісу на період промо-акції.

Детальніше описано в новині від 30.09.2021 р.

 

Зимове зниження цін на модуль інтеграції ПРРО "Cashalot"!

Сервіс "Cashalot" дозволяє реєструвати розрахункові операції на серверах державних органів безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу. Для популяризації сервісу новиною від 28.09.2021 р. повідомлено про акційну пропозицію в період з 01.10.2021 року до 28.02.2022 року включно – 40% знижки на модуль інтеграції ПРРО "Cashalot" з програмами для автоматизації бізнесу.

Докладнішу інформацію, у тому числі ціни, наведено у зазначеній вище новині.

 

Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій"

Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій" на тему "Інвентаризація: проведення та облік результатів", який відбудеться 12 листопада 2021 року в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Онлайн-семінар БЕЗКОШТОВНИЙ для користувачів з діючими договорами "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", пакетами онлайн-сервісів "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський"!

Ознайомитися з детальною програмою, а також зареєструватися на онлайн-Лекторії, можна на сайті Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу".

 

Заохочувальна програма для користувачів "ІТС ПРОФ"!

Продовжується дія заохочувальної програми для користувачів, що оформлюють договори "ІТС ПРОФ" на тривалий термін. В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – 1 рік (до грудня 2021 року включно).

Зареєструватися в заохочувальній програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір "ІТС ПРОФ". Наприклад, для договорів, що починаються з листопада 2021 р. – до 28 листопада 2021 р, для договорів, що починаються з грудня 2021 р. – до 28 грудня 2021 р. і т. д. Зареєструватися після зазначених дат не можна.

Для користувачів, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8+4) або на 24 місяці, які починаються з листопада 2021 року, в якості подарунка надається набір брендованої канцелярії для повсякденної роботи. У разі укладення договору "ІТС ПРОФ" на 24 місяці додатково надається брендований дорожній фен.

Про подарунки, які отримають учасники заохочувальної програми в наступних місяцях, буде в подальшому повідомлено на сторінці програми на сайті ІТС.

Дізнатися детальніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на СТОРІНЦІ.

 

Доступ до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", "ІТС для віддаленого офісу", "ІТС Ретро для віддаленого офісу", "ІТС для Партнерів", "Тех.підтримка", отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті. Користувачі пакету "ІТС ТЕХНО" отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до онлайн-документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

Доступ на сайт відкривається на час дії пакетів сервісів ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС.

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС можна задавати на webits-info@1c.ua.

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень BAS

У поточному випуску користувачам рішень "BAS Бухгалтерія", "BAS Бухгалтерія КОРП" рекомендуємо ознайомитись з методиками переоцінки та наступної переоцінки основних засобів.

Для користувачів програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Бухгалтерія КОРП" представлено порядок відображення, нарахування та розрахунку місячної премії.

Користувачам програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Управління торгівлею" рекомендуємо ознайомитися з основними прикладами заповнення форм податкових документів залежно від делегованих прав філії/структурному підрозділу.

Користувачам рішень "BAS Малий бізнес", "BAS Бухгалтерія" та "BAS Бухгалтерія КОРП" цікавою для ознайомлення буде інструкція по обміну даними між конфігураціями.

Також користувачам програми "BAS Малий бізнес" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Анна Федосюк, спеціаліст-консультант компанії "Хвоя Інтегра". В матеріалах представлені різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Грошові кошти" рекомендуємо ознайомитись з порядком переміщення грошових коштів. У розділі "Торговельні операції" наведено основні налаштування та порядок передачі товарів між організаціями з оформленням документів вручну та з використанням помічника, а також порядок налаштування білінга та відображення регулярних послуг.

Для користувачів усіх типових програм для автоматизації бізнесу оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "листопад 2020 р. – жовтень 2021 р.".

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

Розділ доповнено переліком рекомендацій та відповідей на питання щодо роботи рішень BAS.

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У довідник "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" у розділ "Методичні рекомендації з використання сервісу "FREDO ДокМен" додано опис функцій експорту та друку електронних документів.

Розділи "Консультації з використання сервісу "FREDO Звіт" і "Консультації з використання сервісу "FREDO ДокМен" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.03.046 – 01.03.047.

 

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора". Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність пакету онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро" або "Бухгалтерський".

Поставити запитання аудитору, в тому числі для допомоги у формуванні запиту до ДПС, можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

В рамках сервісу надаються безкоштовні консультації для користувачів, які оформили один з пакетів онлайн-сервісів:

 • "ІТС ПРОФ" у кількості 1, 3, 6, 12 або 24 консультації, в залежності від терміну дії договору ІТС
 • "Бухгалтерський" та "ІТС Ретро" у кількості 12 консультацій

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

 

Консультації для бухгалтера

У зв'язку із змінами законодавства актуалізовано підрозділ "Особливості "перехідного" періоду у разі зміни системи оподаткування" розділу "Єдиний податок у юридичної особи" довідника "Спрощена система оподаткування, обліку та звітності".

У довідник "Фінансова та податкова регламентована звітність", а саме у розділ "Податкова звітність з ПДВ", додано новий матеріал "Додаток 5: Розрахунок сум податку на додану вартість, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, та/або показників, відповідно до яких підприємства (організації) належать до підприємства (організації) осіб з інвалідністю (Д5)". У ньому йдеться про види операцій, що мають пільговий режим оподаткування або не є об'єктом оподаткування ПДВ, їх відображення у декларації та порядок складання зазначеного додатку.

Усі платники податків мають певні права й обов'язки. Мають їх і платники податку на прибуток. Перелік таких прав та обов'язків, а також короткі коментарі до них наведено в розділі "Платники податку, їх права та обов'язки" довідника "Податок на прибуток: від обліку до звіту", який разом із розділом "Загальні положення" цього довідника актуалізовано в зв'язку зі змінами законодавства. Також цей довідник доповнено новим розділом "Зовнішньоекономічна діяльність: облік і оподаткування", у якому наведено матеріали щодо здійснення операцій з імпорту товарів. Окрему увагу приділено бухгалтерському обліку операцій з купівлі валюти та придбання імпортного товару, а також визначенню "монетарності" заборгованості за імпортними операціями та розрахунку курсових різниць.

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 02.11.2021: ФССУ про оформлення роботодавцем заяви-розрахунку за е-лікарняним. Детальніше
 • Коментар від 29.10.2021: КМУ зобов’язав керівників підприємств відстороняти від роботи працівників, обов’язковість щеплень проти COVID-19 яких визначена законодавством та які відмовляються або ухиляються від таких щеплень. Детальніше
 • Коментар від 26.10.2021: Внесено зміни до Закону України "Про фермерське господарство" та до Земельного кодексу України. Детальніше
 • Коментар від 12.10.2021: ФССУ щодо дій працівника, якому відкрили е-лікарняний. Детальніше
 • Коментар від 08.10.2021: Мінфін України щодо оформлення первинних документів. Детальніше

Опубліковано відеоматеріали доповідей онлайн-семінарів "Лекторій":

 • від 26 жовтня 2021 року, який був присвячений вересневим змінам у Порядку № 100 та їх застосуванню, а також звітності за 9 місяців 2021 року
 • від 6 жовтня 2021 року, який був присвячений перевіркам Держпраці та актуальним питанням податкового законодавства

Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський".

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у листопаді 2021 року.

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.10.2021 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

У довіднику "Закупівлі за державні кошти" у розділі "Особливості закупівлі окремих товарів, робіт і послуг" опубліковано новий підрозділ "Закупівлі територіальних громад", де розкрито поняття правонаступництва та здійснення закупівель правонаступником, особливості правонаступництва територіальних громад, бюджетні зобов’язання територіальних громад, закупівлі новоствореними територіальними громадами, використання електронного кабінету правонаступником. Інформація корисна суб’єктам державного сектору й комерційним підприємствам - постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

У довідник "Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору", а саме у підрозділ "Розрахунки за податками і зборами" розділу "Зобов’язання" додано новий матеріал "Податок на додану вартість", в якому представлено інформацію про: реєстрацію бюджетних установ платниками ПДВ; об’єкти оподаткування ПДВ; операції, звільнені від оподаткування, та операції, що не є об'єктом оподаткування у бюджетних установах; ставки податку; визначення суми ПДВ, що підлягає перерахуванню до державного бюджету; порядок сплати (перерахування) ПДВ до бюджету та строки подання звітності; відповідальність за несвоєчасний розрахунок з бюджетом. Також у вказаний підрозділ додано матеріал "Бухгалтерський облік ПДВ", в якому представлено інформацію щодо нормативних положень та кореспонденцій субрахунків, вхідного ПДВ, податкових зобов’язань, визначення КЕКВ для розрахунків із ПДВ, податкової звітності, відображення розрахунків з ПДВ у фінансовій звітності та приклади відображення в бухгалтерському обліку операцій з ПДВ.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм".

Рішення Business Automation Software для масового та корпоративного ринку:

 • "BAS Бухгалтерія КОРП", редакція 2.1, версія 2.1.16.1 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ + перехід з ПРОФ на КОРП)
 • "BAS Бухгалтерія ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.16.1 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ)
 • "BAS Бухгалтерія Базова", редакція 2.1, версія 2.1.16.1
 • "BAS Комплексне управління підприємством", редакція 2.1, версія 2.1.24.3
 • "BAS ERP", редакція 2.1, версія 2.1.24.3
 • "BAS Управління торгівлею", редакція 3.2, версія 3.2.24.3
 • "BAS Малий бізнес", редакція 1.6, версія 1.6.16.1
 • "BAS Малий бізнес Базова", редакція 1.6, версія 1.6.16.1
 • "BAS Управління холдингом", редакція 2.0, версія 2.0.17.1

Галузеві рішення Business Automation Software:

 • "BAS Комплексне управління паливним підприємством", редакція 1.0, версія 1.0.3.0
 • "BAS Будівництво. Керування фінансами", редакція 2.1, версія 2.1.13.1
 • "BAS Будівництво. Бухгалтерія", редакція 2.1, версія 2.1.13.1
 • "BAS. Модуль обліку акцизного палива", редакція 2.0, версія 2.0.2.0
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія", редакція 2.1, версія 2.1.16.1
 • "BAS АГРО. ERP", редакція 2.1, версія 2.1.24.1
 • "BAS Громадське харчування", редакція 2.1, версія 2.1.16.1
 • "BAS Облік в ОСББ та керуючих компаніях", редакція 2.0, версія 2.0.12.1
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 2.1, версія 2.1.16.1

Спільні рішення Business Automation Software + FlyDoc:

 • "BAS Управління торгівлею + FlyDoc", редакція 3.2, версія 3.2.24.3
 • "BAS Комплексне управління підприємством + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.24.3
 • "BAS Бухгалтерія + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.16.1
 • "BAS Бухгалтерія КОРП + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.16.1
 • "BAS Малий бізнес + FlyDoc", редакція 1.6, версія 1.6.16.1

Технологічна платформа 1С:Підприємство 8:

 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.20.1590
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.19.1399
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.19.1351
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.18.1661

Типові рішення 1С:Підприємство 8:

 • "Зарплата і Управління Персоналом", редакція 2.1, версія 2.1.63.1
 • "Зарплата і Управління Персоналом, базова", редакція 2.1, версія 2.1.63.1
 • "Управління торговим підприємством", редакція 1.2, версія 1.2.65.1
 • "Управління виробничим підприємством", редакція 1.3, версія 1.3.76.1

Галузеві рішення 1С:Підприємство 8:

 • "Управління будівельною організацією", редакція 1.3, версії 1.3.75.2 та 1.3.76.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Управління сільськогосподарським підприємством", редакція 1.3, версія 1.3.76.1 (оновлення + повний дистрибутив)

Галузеві рішення 1С:Підприємство 7.7:

 • "Зарплата і кадри для України", релізи 7.70.068
 • "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри для України", релізи 7.70.096

Форми звітності 1С:Підприємство 7.7:

 • За III КВАРТАЛ 2021 року (випуск 1) для конфігурації "Бухгалтерський облік для України"
 • За III КВАРТАЛ 2021 року (випуск 1) для конфігурації "Комплексна конфігурація для України"

 


3. ЦІНИ

Роздрібні ціни на ІТС
Вид договору ІТС Договір Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС,
грн без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ПРОФ"
  24 міс. 19 800
  12 міс. 9 900
  6 міс. 5 400
  3 міс. 3 000
  1 міс. 1 500
  пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 5 800
  із щомісячною оплатою 1 000
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ТЕХНО"
  12 міс. 6 600
  6 міс. 3 900
  із щомісячною оплатою 660
"ІТС для віддаленого офісу" на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
  від 1 до 5 1 400
  від 6 до 10 1 280
  від 11 до 20 1 160
  від 21 до 50 1 040
  від 51 до 100 920
  більше 100 800
Апгрейд з "ІТС ТЕХНО" на "ІТС ПРОФ"
  доплата за 1 міс. 300
  доплата за 2 міс. 600
  доплата за 3 міс. 900
  доплата за 4 міс. 1 200
  доплата за 5 міс. 1 500
  доплата за 6 міс. 1 800
  доплата за 7 міс. 2 100
  доплата за 8 міс. 2 400
  доплата за 9 міс. 2 700
  доплата за 10 міс. 3 000
  доплата за 11 міс. 3 300
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС Ретро"
  1-ї категорії на 12 міс. 13 950
  2-ї категорії на 12 міс. 18 000
  3-ї категорії на 12 міс. 26 100
  4-ї категорії на 12 міс. 34 200
"ІТС Ретро для віддаленого офісу" на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
  від 1 до 5 2 700
  від 6 до 10 2 400
  від 11 до 20 2 100
  від 21 до 50 1 800
  від 51 до 100 1 500
  більше 100 1 200
Апгрейд з "ІТС ТЕХНО" на "ІТС Ретро" 1-ї категорії 2-ї категорії
  доплата за 1 міс. 618 954
  доплата за 2 міс. 1 236 1 908
  доплата за 3 міс. 1 854 2 862
  доплата за 4 міс. 2 472 3 816
  доплата за 5 міс. 3 090 4 770
  доплата за 6 міс. 3 708 5 724
  доплата за 7 міс. 4 326 6 678
  доплата за 8 міс. 4 944 7 632
  доплата за 9 міс. 5 562 8 586
  доплата за 10 міс. 6 180 9 540
  доплата за 11 міс. 6 798 10 494
Апгрейд з "ІТС ПРОФ" на "ІТС Ретро" 1-ї категорії 2-ї категорії
  доплата за 1 міс. 342 678
  доплата за 2 міс. 684 1 356
  доплата за 3 міс. 1 026 2 034
  доплата за 4 міс. 1 368 2 712
  доплата за 5 міс. 1 710 3 390
  доплата за 6 міс. 2 052 4 068
  доплата за 7 міс. 2 394 4 746
  доплата за 8 міс. 2 736 5 424
  доплата за 9 міс. 3 078 6 102
  доплата за 10 міс. 3 420 6 780
  доплата за 11 міс. 3 762 7 458

 

Роздрібні ціни на "ІТС ПРОФ" за програмою лояльності
Придбаний договір ІТС Тривалість попереднього договору ІТС
24, 12 міс.
або
пільговий 8+4
6 міс. 3 міс. 
(в т.ч. пільговий)
1 міс.
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн без ПДВ
"ІТС ПРОФ" на 12 місяців 8 700 9 300 9 600 9 800
"ІТС ПРОФ" на 6 місяців 4 800 5 100 5 250 5 350
"ІТС ПРОФ" на 3 місяці 2 700 2 850 2 925 2 975
"ІТС ПРОФ" на 1 місяць 1 400 1 450 1 475 1 490

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Тех.підтримка"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "Тех.підтримка" на 12 міс. 3 000

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "Бухгалтерський" на 12 міс. 5 900

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "RDI Service"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "RDI Service" на 12 міс. 720

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіси "FREDO"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована
роздрібна ціна,
грн без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи на 12 міс. 3 000
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс. 250
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО на 12 міс. 1 200
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс. 100
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс. 200
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс. 30
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен" (додаткове підключення) на 1 міс. 83

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс "ІТС Галузевий"
Вид сервісу 
"ІТС Галузевий"
Кількість місяців Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 1-ї категорії
  1 міс. 540
  3 міс. 1 170
  6 міс. 2 160
  12 міс. 4 050
  Пільговий 12 міс. (8+4) 2 700
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 2-ї категорії
  1 міс. 1 080
  3 міс. 2 340
  6 міс. 4 320
  12 міс. 8 100
  Пільговий 12 міс. (8+4) 5 400
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 3-ї категорії
  1 міс. 2 160
  3 міс. 4 680
  6 міс. 8 640
  12 міс. 16 200
  Пільговий 12 міс. (8+4) 10 800
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 4-ї категорії
  1 міс. 3 240
  3 міс. 7 020
  6 міс. 12 960
  12 міс. 24 300
  Пільговий 12 міс. (8+4) 16 200

 

Сервіс "Консультації аудитора"
Найменування Рекомендована роздрібна ціна, грн з ПДВ 20%
Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора" 450

 

Сервіс "Пактум.Контрагент"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс. 3 000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс. 2 000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс. 600

 

Сервіс "FlyDoc"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для юридичної особи на 1 рік
5 000
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для фізичної особи-підприємця (ФОП) на 1 рік
2 500

 

Сервіс "Опендатабот.Ризики"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 3 місяці 1 200
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 12 місяців 3 980
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-300 на 12 місяців 7 980
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-500 на 12 місяців 13 980

 

Сервіс "Cashalot"
Вид доступу до онлайн-сервісу Роздрібна ціна однієї каси, грн без ПДВ
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 1 220
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 905
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 10 і більше кас)  680
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 2 210
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 1 670
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 1 265

 

Сервіс "Хмаринка"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS за тарифом DEMO на 1 місяць
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 1 місяць 390
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 6 місяців 2 220
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS за тарифом Small на 12 місяців 4 120
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS. Додатковий сеанс на 1 місяць 390
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка" з використанням інтернет-програм BAS. Додаткова інтернет-програма на 1 місяць 50
Повернутися назад