06.12.2021

Інформаційно-технологічний супровід (грудень 2021 року)

У цій інформаційній новині:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій"

Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій" на тему "Основні акценти обліку необоротних активів під час закриття року. Заробітна плата, ЄСВ та ПДФО: що потрібно знати у 2022 році", який відбудеться 9 грудня 2021 року в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Онлайн-семінар БЕЗКОШТОВНИЙ для користувачів з діючими договорами "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", пакетами онлайн-сервісів "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський"!

Ознайомитися з детальною програмою, а також зареєструватися на онлайн-Лекторій, можна на сайті Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу".

 

Безкоштовна демонстрація можливостей сервісів ІТС "Пактум.Контрагент" і "Опендатабот.Ризики" на робочих місцях користувачів!

Реалізовано можливість отримання демо-пінкодів сервісів ІТС "Пактум.Контрагент" і "Опендатабот.Ризики", які можна використовувати на робочих місцях користувачів для реальної роботи.

Демо-пінкоди мають такі обмеження:

 • для сервісу "Пактум.Контрагент" – 5 запитів, дійсних протягом 14 календарних днів з дати активації
 • для сервісу "Опендатабот.Ризики" – 5 запитів, дійсних протягом 30 календарних днів з дати активації

Детальніше описано в новині від 17.11.2021 р.

Для отримання демо-пінкодів слід звертатися до своєї обслуговуючої компанії або будь-якої компанії, яка є членом Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу".

 

Безкоштовний доступ до сервісу ІТС "RDI Service" на 3 місяці для користувачів базових версій програм для автоматизації бізнесу!

З 11 жовтня 2021 року для користувачів програм "BAS Бухгалтерія Базова" і "Зарплата та Управління Персоналом. Базова" надано можливість оформлення пільгового періоду доступу до сервісу ІТС "RDI Service" на 3 місяці. Для пільгового підключення до сервісу "RDI Service" слід звертатися до членів Всеукраїнського громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу". Детальніше описано в новині від 08.10.2021 р.

 

Зимове зниження цін на модуль інтеграції ПРРО "Cashalot"!

Сервіс "Cashalot" дозволяє реєструвати розрахункові операції на серверах державних органів безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу. Для популяризації сервісу новиною від 28.09.2021 р. повідомлено про акційну пропозицію в період з 01.10.2021 року до 28.02.2022 року включно – 40% знижки на модуль інтеграції ПРРО "Cashalot" з програмами для автоматизації бізнесу.

Докладнішу інформацію, у тому числі ціни, наведено у зазначеній вище новині.

 

Заохочувальна програма для користувачів "ІТС ПРОФ"!

Продовжується дія заохочувальної програми для користувачів, що оформлюють договори "ІТС ПРОФ" на тривалий термін. В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – 1 рік (до грудня 2021 року включно).

Зареєструватися в заохочувальній програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір "ІТС ПРОФ". Наприклад, для договорів, що починаються з грудня 2021 р. – до 28 грудня 2021 р. Зареєструватися після зазначеної дати не можна.

Для користувачів, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8+4) або на 24 місяці, які починаються з грудня 2021 року, в якості подарунка надається настінний календар на 2022 рік. У разі укладення договору "ІТС ПРОФ" на 24 місяці додатково надається брендований дорожній фен. 

Дізнатися детальніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на СТОРІНЦІ.

 

Доступ до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", "ІТС для віддаленого офісу", "ІТС Ретро для віддаленого офісу", "ІТС для Партнерів", "Тех.підтримка", отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті. Користувачі пакету "ІТС ТЕХНО" отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до онлайн-документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

Доступ на сайт відкривається на час дії пакетів сервісів ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС.

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС можна задавати на webits-info@1c.ua.

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень BAS

У поточному випуску користувачам рішень "BAS Бухгалтерія" та "BAS Бухгалтерія КОРП" рекомендуємо ознайомитися з методикою дооцінки основних засобів з нульовою залишковою вартістю, методиками проведення інвентаризації основних засобів та нематеріальних активів. Також розглянуто порядок списання дебіторської та кредиторської заборгованостей та приклади заповнення податкових документів залежно від делегованих прав філії/структурному підрозділу. Рекомендуємо ознайомитися з настройками системного облікового запису електронної пошти.

Для користувачів програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Управління торгівлею" наведено методику повернення товарів постачальнику.

Користувачам програми "BAS Малий бізнес" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Анна Федосюк, спеціаліст-консультант компанії "Хвоя Інтегра" "Хвоя Інтегра". В матеріалах представлені різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Торговельні операції" рекомендуємо ознайомитись з методикою автоматичного округлення сум в документах через механізм автоматичних знижок і націнок. У розділі "Грошові кошти" цікавим для ознайомлення буде механізм продажу та обліку проданих товарів в кредит в роздрібних продажах. У розділі "CRM" описано робоче місце "Контакт-центр", яке дозволяє менеджеру в одному місці бачити всі справи на сьогодні.

Для користувачів усіх типових програм для автоматизації бізнесу оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "грудень 2020 р. – листопад 2021 р.".

 

Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8

У зв'язку із зміною законодавства у поточному випуску для користувачів типової конфігурації "Управління торговим підприємством" актуалізовано методику відображення премії для коректного розрахунку середньої.

 

Методична підтримка розробників і адміністраторів

Для розробників конфігурацій опубліковано вимоги до розробки драйверів устаткування, що підключається, версії 3.5, а також оновлено вимоги до розробки драйверів устаткування, що підключається, версії 3.4. Оновлено технологію створення зовнішніх компонент та розглянуто приклад використання web-сервісів спільно з Java та .Net. Також у розділі актуалізовано покрокові налаштування підключення популярних провайдерів маркерів доступу до облікових даних користувачів.

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

Розділ доповнено переліком рекомендацій та відповідей на питання щодо роботи рішень BAS.

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У довідник "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" у розділ "Методичні рекомендації з використання сервісу "FREDO Звіт" додана методика імпорту та експорту об’єднаної звітності.

Розділи "Консультації з використання сервісу "FREDO Звіт" і "Консультації з використання сервісу "FREDO ДокМен" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.03.048 – 01.03.050.

 

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора". Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність пакету онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро" або "Бухгалтерський".

Поставити запитання аудитору, в тому числі для допомоги у формуванні запиту до ДПС, можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

В рамках сервісу надаються безкоштовні консультації для користувачів, які оформили один з пакетів онлайн-сервісів:

 • "ІТС ПРОФ" у кількості 1, 3, 6, 12 або 24 консультації, в залежності від терміну дії договору ІТС
 • "Бухгалтерський" та "ІТС Ретро" у кількості 12 консультацій

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

 

Консультації для бухгалтера

У зв'язку зі змінами законодавства актуалізовано підрозділ "Податкова накладна: загальні правила складання" розділу "Податкова накладна та її замінники" та розділ "Єдиний реєстр податкових накладних" довідника "ПДВ: правила оподаткування та облік".

Довідник "Податок на прибуток: від обліку до звіту" доповнено новими розділами "Об’єкт і база оподаткування, ставка податку, порядок обчислення та сплати" та "Необоротні активи". В них, зокрема, розглянуто об’єкт та базу оподаткування податком на прибуток, ставки цього податку, а також питання класифікації основних засобів та нематеріальних активів і формування їх первісної вартості у бухгалтерському та податковому обліку. Розділ "Зовнішньоекономічна діяльність: облік і оподаткування" доповнено новим підрозділом "Оподаткування доходів нерезидентів (податок на репатріацію)". У ньому, окрім загальних положень щодо справляння податку з доходів нерезидентів, наведено перелік доходів, що підлягають оподаткуванню цим податком, та ставки податку за окремими видами доходів.

У зв'язку зі змінами законодавства актуалізовано підрозділи "Загальні відомості про фінансову звітність" та "Баланс (Звіт про фінансовий стан) (форма № 1)" розділу "Фінансова звітність" довідника "Фінансова та податкова регламентована звітність".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 30.11.2021: ФССУ надав відповіді на актуальні питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними. Детальніше
 • Коментар від 26.11.2021: Мінекономіки України щодо алгоритму дій при відмові від обов'язкової вакцинації. Детальніше
 • Коментар від 23.11.2021: ПФУ надав відповіді на запитання щодо електронних трудових книжок. Детальніше
 • Коментар від 12.11.2021: ФССУ: під час відсторонення працівника від роботи через його відмову вакцинуватися лікарняні не оплачуються. Детальніше
 • Коментар від 09.11.2021: ДПС: дохід у вигляді вартості безоплатного харчування за принципом "шведського столу" є об’єктом оподаткування ПДФО та військовим збором, а також є базою нарахування ЄСВ. Детальніше

Опубліковано відеоматеріали доповідей онлайн-семінару "Лекторій" від 12 листопада 2021 року, який був присвячений впроведенню та обліку результатів інвентаризації. Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "ІТС Ретро", "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський".

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у грудні 2021 року.

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.11.2021 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

У довіднику "Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору" підрозділ "Розрахунки за податками і зборами" розділу "Зобов’язання" доповнено новим матеріалом "Умовні компенсуючі зобов’язання з ПДВ", в якому надано інформацію про випадки нарахування компенсуючих податкових зобов’язань, про пропорційне віднесення сум податку до податкового кредиту, алгоритм дій на практиці та приклади відображення в бухгалтерському обліку умовних (компенсуючих) податкових зобов’язань з ПДВ.

У довіднику "Закупівлі за державні кошти" у розділі "Особливості закупівлі окремих товарів, робіт і послуг" у зв’язку зі значним подорожчанням ціни на газ розміщено новий актуальний матеріал "Закупівля газу 2021/2022", в якому розкрито характеристику предмету закупівлі газу, застосування конкурентного виду закупівлі, відсутність учасників у відкритих торгах, надзвичайну ситуацію як підставу для проведення переговорної процедури, порядок укладання договорів з додатками, порядок присвоєння EIC-кодів, особливості закупівлі газу у постачальника "останньої надії". Інформація корисна суб’єктам державного сектору й комерційним підприємствам – постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм".

Рішення Business Automation Software для масового та корпоративного ринку:

 • "BAS Малий бізнес", редакція 1.6, версія 1.6.16.2
 • "BAS Малий бізнес Базова", редакція 1.6, версія 1.6.16.2

Галузеві рішення Business Automation Software:

 • "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 2.1, версія 2.1.17.2
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія", редакція 2.1, версії 2.1.17.1 та 2.1.17.2

Спільні рішення Business Automation Software + FlyDoc:

 • "BAS Малий бізнес + FlyDoc", редакція 1.6, версія 1.6.16.2

Технологічна платформа 1С:Підприємство 8:

 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.20.1613
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.19.1417
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.18.1698

 


3. ЦІНИ

Роздрібні ціни на ІТС
Вид договору ІТС Договір Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС,
грн без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ПРОФ"
  24 міс. 19 800
  12 міс. 9 900
  6 міс. 5 400
  3 міс. 3 000
  1 міс. 1 500
  пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 5 800
  із щомісячною оплатою 1 000
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ТЕХНО"
  12 міс. 6 600
  6 міс. 3 900
  із щомісячною оплатою 660
"ІТС для віддаленого офісу" на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
  від 1 до 5 1 400
  від 6 до 10 1 280
  від 11 до 20 1 160
  від 21 до 50 1 040
  від 51 до 100 920
  більше 100 800
Апгрейд з "ІТС ТЕХНО" на "ІТС ПРОФ"
  доплата за 1 міс. 300
  доплата за 2 міс. 600
  доплата за 3 міс. 900
  доплата за 4 міс. 1 200
  доплата за 5 міс. 1 500
  доплата за 6 міс. 1 800
  доплата за 7 міс. 2 100
  доплата за 8 міс. 2 400
  доплата за 9 міс. 2 700
  доплата за 10 міс. 3 000
  доплата за 11 міс. 3 300
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС Ретро"
  1-ї категорії на 12 міс. 13 950
  2-ї категорії на 12 міс. 18 000
  3-ї категорії на 12 міс. 26 100
  4-ї категорії на 12 міс. 34 200
"ІТС Ретро для віддаленого офісу" на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
  від 1 до 5 2 700
  від 6 до 10 2 400
  від 11 до 20 2 100
  від 21 до 50 1 800
  від 51 до 100 1 500
  більше 100 1 200
Апгрейд з "ІТС ТЕХНО" на "ІТС Ретро" 1-ї категорії 2-ї категорії
  доплата за 1 міс. 618 954
  доплата за 2 міс. 1 236 1 908
  доплата за 3 міс. 1 854 2 862
  доплата за 4 міс. 2 472 3 816
  доплата за 5 міс. 3 090 4 770
  доплата за 6 міс. 3 708 5 724
  доплата за 7 міс. 4 326 6 678
  доплата за 8 міс. 4 944 7 632
  доплата за 9 міс. 5 562 8 586
  доплата за 10 міс. 6 180 9 540
  доплата за 11 міс. 6 798 10 494
Апгрейд з "ІТС ПРОФ" на "ІТС Ретро" 1-ї категорії 2-ї категорії
  доплата за 1 міс. 342 678
  доплата за 2 міс. 684 1 356
  доплата за 3 міс. 1 026 2 034
  доплата за 4 міс. 1 368 2 712
  доплата за 5 міс. 1 710 3 390
  доплата за 6 міс. 2 052 4 068
  доплата за 7 міс. 2 394 4 746
  доплата за 8 міс. 2 736 5 424
  доплата за 9 міс. 3 078 6 102
  доплата за 10 міс. 3 420 6 780
  доплата за 11 міс. 3 762 7 458

 

Роздрібні ціни на "ІТС ПРОФ" за програмою лояльності
Придбаний договір ІТС Тривалість попереднього договору ІТС
24, 12 міс.
або
пільговий 8+4
6 міс. 3 міс. 
(в т.ч. пільговий)
1 міс.
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн без ПДВ
"ІТС ПРОФ" на 12 місяців 8 700 9 300 9 600 9 800
"ІТС ПРОФ" на 6 місяців 4 800 5 100 5 250 5 350
"ІТС ПРОФ" на 3 місяці 2 700 2 850 2 925 2 975
"ІТС ПРОФ" на 1 місяць 1 400 1 450 1 475 1 490

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Тех.підтримка"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "Тех.підтримка" на 12 міс. 3 000

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "Бухгалтерський" на 12 міс. 5 900

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "RDI Service"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "RDI Service" на 12 міс. 720

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіси "FREDO"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована
роздрібна ціна,
грн без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи на 12 міс. 3 000
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс. 250
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО на 12 міс. 1 200
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс. 100
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс. 200
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс. 30
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен" (додаткове підключення) на 1 міс. 83

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс "ІТС Галузевий"
Вид сервісу 
"ІТС Галузевий"
Кількість місяців Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 1-ї категорії
  1 міс. 540
  3 міс. 1 170
  6 міс. 2 160
  12 міс. 4 050
  Пільговий 12 міс. (8+4) 2 700
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 2-ї категорії
  1 міс. 1 080
  3 міс. 2 340
  6 міс. 4 320
  12 міс. 8 100
  Пільговий 12 міс. (8+4) 5 400
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 3-ї категорії
  1 міс. 2 160
  3 міс. 4 680
  6 міс. 8 640
  12 міс. 16 200
  Пільговий 12 міс. (8+4) 10 800
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 4-ї категорії
  1 міс. 3 240
  3 міс. 7 020
  6 міс. 12 960
  12 міс. 24 300
  Пільговий 12 міс. (8+4) 16 200

 

Сервіс "Консультації аудитора"
Найменування Рекомендована роздрібна ціна, грн з ПДВ 20%
Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора" 450

 

Сервіс "Пактум.Контрагент"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс. 3 000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс. 2 000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс. 600

 

Сервіс "FlyDoc"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для юридичної особи на 1 рік
5 000
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для фізичної особи-підприємця (ФОП) на 1 рік
2 500

 

Сервіс "Опендатабот.Ризики"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 3 місяці 1 200
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 12 місяців 3 980
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-300 на 12 місяців 7 980
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-500 на 12 місяців 13 980

 

Сервіс "Cashalot"
Вид доступу до онлайн-сервісу Роздрібна ціна однієї каси, грн без ПДВ
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 1 220
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 905
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 10 і більше кас)  680
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 2 210
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 1 670
Поставка примірника інтегрованої комп'ютерної програми "CASHALOT" і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 1 265

 

Сервіс "Хмаринка"
Вид доступу до онлайн-сервісу Рекомендована роздрібна ціна, грн без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка". Тариф DEMO на 1 місяць
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка". Тариф Small на 1 місяць 390
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка". Тариф Small на 6 місяців 2 220
Доступ до онлайн-сервісу "Хмаринка". Тариф Small на 12 місяців 4 120
Опція тарифу Small онлайн-сервісу "Хмаринка". Додатковий сеанс на 1 місяць 390
Опція тарифу Small онлайн-сервісу "Хмаринка". Додаткова інтернет-програма на 1 місяць  50
Повернутися назад