Часті питання щодо сертифікації (FAQ)

1) Питання: Що таке сертифікат "Професіонал"?

Відповідь: Сертифікат "Професіонал" – це офіційний документ, який підтверджує знання програм лінійки "BAS" , високо цінується при прийомі на роботу, дозволяє отримати доступ до наступного рівня іспитів - "Спеціаліст", "Спеціаліст-консультант".

 

2) Питання: Як гарантовано скласти іспит і отримати сертифікат?

Відповідь: Щоб пройти тестування і отримати сертифікат "Професіонал", необхідна попередня підготовка. Для підготовки до іспиту рекомендується опрацювати збірник "Комплект питань сертифікаційного іспиту "Професіонал" з прикладами рішень". Ці комплекти випускаються для всіх рішень, за якими передбачена сертифікація.

 

3) Питання: Процедура здачі іспиту "Професіонал"?

Відповідь: Іспит "Професіонал" – це тестування, яке здається в Авторизованому Центрі Сертифікації. Тест складається з 14 питань, допускається тільки дві помилки, тобто якщо правильно відповіли на 12 з 14 питань, отримуєте сертифікат "Професіонал". На іспит відводиться 30 хвилин.

 

4) Питання: Коли буде відомий результат тестування?

Відповідь: Результат буде відомий відразу після завершення тестування. У разі успішно виконаного завдання в Авторизований Центр Сертифікації (АЦС) приходить сертифікат "Професіонал".

 

5) Питання: Скільки коштує перездача іспиту?

Відповідь: Друга спроба здачі іспиту безкоштовна, але тільки в тому АЦС, де проходили сертифікацію в перший раз.

 

6) Питання: Чи можливо відновити сертифікат, який був загублений?

Відповідь: Можливо. Вартість послуги 180 грн за сертифікат. Для відновлення сертифіката зробіть запит на training@unionba.com.ua з темою "Відновлення сертифіката", в тексті листа Вам потрібно вказати: ПІБ, назву сертифіката, приблизно, коли був отриманий (наприклад, Іванов Іван Іванович, сертифікат "Професіонал" по Бухгалтерії, отриманий в 2016 році).

 

7) Питання: Як мені дізнатися, що іспит переведений на нову редакцію?

Відповідь: За місяць до переходу на нову редакцію буде випущено новий інформаційний лист з повідомленням про початок продажів нового комплекту питань і дату початку тестування "Професіонал" за новою редакцією.

 

8) Питання: Що зробити, щоб самому приймати іспит "Професіонал"?

Відповідь: Для цього потрібно укласти з нами угоду про створення Авторизованого Центру Сертифікації. Детальніше можна дізнатися, написавши на acs@unionba.com.ua.