Як правильно вибрати курси ЦСН

На курсах ЦСН головний елемент – це сам програмний продукт. Програми постійно розвиваються, а регулярне оновлення виконують тільки ліцензійні користувачі програм. Навчання на старій програмі – це застарілі знання, необхідність перевчатися, а отже додаткові витрати. Як ви думаєте, у кого ліцензійна і найсвіжіша програма? Відповідь очевидна: у партнера, який впроваджує ці програми.

Основа якісного навчання – це кваліфікований викладач. В ЦСН кожен викладач пройшов спеціалізовану підготовку, здав іспит, має сертифікат і допущений до роботи після іспиту.

На курсі бажано отримати не тільки знання, але і підручник чи готовий конспект. Це дозволить уникнути самостійного написання конспектів, приділити більше уваги практиці. Підручник відмінна підмога, коли потрібно освіжити знання через кілька місяців після навчання. Якщо на курсах ви не отримаєте підручника – ваші знання можуть швидко зникнути з пам'яті. В ЦСН всі слухачі отримують підручник в перший день занять.

Головне – це якість знань. Для роботодавця одним з поширених способів оцінки рівня знань працівника є документи, що підтверджують його кваліфікацію. Важливим є те, ким виданий документ, мережа навчальних центрів, яку утворюють ЦСН, видає документи єдиного зразка, тому роботодавці знають форми свідоцтва і позитивно його оцінюють.


На даний момент, ЦСН проводять такі курси:

  • Використання прикладного рішення "BAS Бухгалтерія"
  • Використання прикладного рішення "BAS AGRO. Бухгалтерія"
  • Використання прикладного рішення "BAS Управління торгівлею"
  • Використання прикладного рішення "Оперативне управління компанією за допомогою прикладного рішення "BAS Малий бізнес"
  • Оперативний контур прикладного рішення "BAS ERP"
  • Виробничий контур прикладного рішення "BAS ERP"
  • Використання прикладного рішення "BAS Комплексне управління підприємством"
  • Використання прикладного рішення "Використання уніфікованих підсистем розрахунку зарплати і кадрового обліку в прикладних рішеннях BAS"

Знайти найближчий ЦСН легко – вони всі є в списку ЦСН.

Сподіваємося, що дана інформація стане Вам у пригоді. Ми будемо раді бачити Вас в числі слухачів курсів ЦСН.