Загальна інформація про ЦСН

 

Центри Сертифікованого Навчання (ЦСН) забезпечують доступне і якісне навчання по продуктам лінійки "BAS".
За роки існування ЦСН навчено десятки тисяч людей в різних регіонах України.

Проект ЦСН має особливе значення для фахівців, що проживають в регіонах, оскільки дає можливість пройти навчальний курс у сертифікованих викладачів без поїздки до Києва.

Для проекту ЦСН підготовлені сертифіковані навчальні курси, необхідні для вивчення прикладних рішень як "з нуля", так і для вивчення окремих тем, що викликають найбільшу складність. Всі курси розроблені методистами САБ, що мають великий досвід навчання та впровадження програмних продуктів лінійки "BAS". ЦСН отримує повний і готовий комплект матеріалів для проведення навчання, повністю відповідний до тієї методології, яка була закладена при проектуванні рішень, при цьому сертифіковані курси підтримуються і оновлюються по мірі виходу нових редакцій програмних продуктів.

Викладачі, які читають курси в регіональних ЦСН, проходять навчання з кожного курсу і складають іспит на право викладання. Кожен викладач ЦСН має іменний сертифікат, виданий САБ, що засвідчує високий рівень кваліфікації. 
Всі ЦСН проводять навчальні курси за своїм розкладом за єдиними сертифікованими методиками і матеріалами. По закінченні навчання кожен слухач отримує офіційне свідоцтво про проходження навчального курсу.

Якщо Ви бажаєте стати Центром Сертифікованого Навчання, необхідно написати нам на електронну адресу csn@unionba.com.ua.