Підготовка до іспиту

Обравши іспит, до нього потрібно ретельно підготуватися. Підготовка може займати від декількох тижнів до декількох місяців, в залежності від вашої організованості і часу, який Ви готові витратити на підготовку.

Перший етап підготовки: отримати сертифікат "Професіонал". Перед кожним "Спеціалістом" є іспит-допуск  - "Професіонал", тобто якщо Ви плануєте здавати іспит "Спеціаліст" за програмою "Бухгалтерія", то Вам попередньо потрібно отримати сертифікат "Професіонал" за програмою "Бухгалтерія". Іспит "Професіонал" - це тест, з 14 питань тесту необхідно чітко відповісти мінімум на 12. До сертифікації "Професіонал", як і до будь-якого іншого іспиту потрібно обов'язково готуватися, без підготовки його здати дуже важко. Для підготовки до іспиту рекомендується опрацювати збірник "Комплект питань сертифікаційного іспиту "Професіонал" з прикладами рішень". Ці комплекти випускаються для всіх продуктів, за якими передбачена сертифікація.

Після того, як у Вас буде на руках сертифікат "Професіонал", Ви отримуєте допуск на іспит "Спеціаліст". Однак це не означає, що потрібно відразу йти його здавати. Ви лише почали підготовку. Якщо Ви зацікавлені в результаті, потрібно продовжувати готуватися.

Існує два способи підготовки до іспиту "Спеціаліст":

  • Пройти навчальні курси 
  • Накопичити особистий досвід роботи з налаштування та адаптації програм

В ідеалі, способи потрібно комбінувати.

Курси найбільш переважні для підготовки до іспиту, Вам нададуть мінімально необхідні теоретичні знання з предметної області, а також, на курсі є можливість поставити питання викладачеві, що виникли при самостійній підготовці до іспиту та огляду продукту.